Ariel Black, 26 szt.

kapsułki do prania

Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Ariel Black, 26 szt. Ariel Black, 26 szt.
Cena od 71,99 zł Cena regularna 79,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 79,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Ariel Black - kapsułki do prania

Ariel, marka rekomendowana przez Whirlpool, Electrolux, Candy, Beko, przedstawia kapsułki do prania ze środkiem piorącym Ariel All-in-1 PODS z technologią +Revitablack. Teraz kapsułki mają dodatkową fioletową komorę – przywracają blask czarnym i ciemnym tkaninom, ale nie zawierają czarnego barwnika. Kapsułki do prania Ariel zostały opracowane z myślą o praniu w niskiej temperaturze, z wykorzystaniem niezwykłych technologii, takich jak Cool Clean. Powłoka ulega rozpuszczeniu w kontakcie z wodą, uwalniając wyjątkową moc technologii usuwania plam, dzięki której kapsułki Ariel All-in-1 PODS +Revitablack zapewniają najbardziej gruntowne i skuteczne czyszczenie.

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. W przypadku połknięcia: wypłukać usta. Nie wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem. Zawiera MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n. Zawiera Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Methyl Hydroxy-Methylpentylcyclohexenyl-Methyleneaminobenzoate. Moze powodowac wystapienie reakcji alergicznej.

Efekty

  • usuwają zabrudzenia
  • nadają blask
  • zapewniają świeżość
  • chronią kolory

Dodatkowe informacje

Kategoria
Dom Dom
Marka
Marka Ariel

Składniki

>30% ANIONOWE SRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE, 5-15% MYDŁO, <5% NIEJONOWE SRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE, FOSFONIANY, ENZYMY, ROZJASNIACZE OPTYCZNE, KOMPOZYCJE ZAPACHOWE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE. CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL.
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Produkt nie ma jeszcze opinii.