Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
p_15216

Berimal Forte Opis produktu

Berimal Forte 30 Kapsułek

Berimal Forte suplement diety to pierwszy w Polsce preparat o wysokiej, zgodnej z badaniami naukowymi zawartości polifenoli z bergamoty Citrus bergamia Risso, w formie ActiBPF. Zapewnia „efekt bergamoty”, uzupełniając codzienną dietę w przebadaną naukowo kompozycję polifenoli, a dzięki zawartości witaminy C - dodatkowo działa antyoksydacyjnie, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz prawidłowy metabolizm.

Składnik aktywny ActiBPF jest w 100% naturalny. Zawiera unikalną kompozycję polifenoli z bergamoty (tzw. BPF- ang. Bergamot- derived Polyphenolic Fraction) standaryzowaną na obecność pięciu flawonoidów (z grupy polifenoli): neoeriocytryny, neohesperydyny, naringiny, melitydyny i brutierydyny. Składniki tej kompozycji współdziałają ze sobą dla zapewnienia jak najlepszych rezultatów.

Berimal Forte nie zawiera cukru, laktozy, konserwantów i alergenów. Produkt odpowiedni dla wegetarian.

Skład Berimal Forte został opracowany na podstawie najnowszej wiedzy medycznej oraz pracy naukowców z niezależnych jednostek badawczych.

Dawkowanie:
1-2 kapsułki dziennie przed posiłkiem. Nie zaleca się wysypywania zawartości kapsułki do pożywienia z uwagi na cierpki i gorzki smak bergamoty.

Składniki:
Zawartość składników w 1 kapsułce:

Składniki

Ilość

Standaryzowaną kompozycję polifenoli z bergamoty Citrus bergamiaRisso, czyli ActiBPF

500 mg

Witamina C

50 mg


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.

Podmiot odpowiedzialny: USP Zdrowie Sp. z o.o.

Berimal Forte Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięBerimal Forte
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie