Blanx White Shock + Blanx Led, 50 szt.

pasta do zębów

Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w sklepach

Blanx White Shock + Blanx Led, 50 szt. Blanx White Shock + Blanx Led, 50 szt.
0,00 zł Historia ceny
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Blanx White Shock Pasta 50 ml + Blanx Led

Dzięki unowocześnionej formule działanie Blanx White Shock 50ml jest widoczne już po pierwszym użyciu! Aż 2/3 osób uznaje swoje zęby za bielsze natychmiast po pierwszym umyciu zębów pastą Blanx White Shock 50ml, a wszystko dzięki wzbogaceniu cenionej formuły past Blanx White Shock optycznymi rozjaśniaczami. Pasta pomaga zapobiegać ubytkom, przewlekłemu nieświeżemu oddechowi i innym powszechnym chorobom jamy ustnej.

Zastosowanie nasadki Blanx Led wzmacnia przeciwbakteryjne i higienizujące działanie formuły White Shock.
- Podwójna moc! - Pasta BlanX White Shock 50ml charakteryzuje się działaniem wybielającym i antybakteryjnym. Dzięki tej podwójnej mocy jest idealnym kosmetykiem do profilaktyki jamy ustnej
- Nowy smak - Jeszcze bardziej miętowy, jeszcze bardziej odświeżający! Nowy smak zachwyci wszystkich, którzy oczekują miętowego orzeźwienia niezależnie od pory roku.
- Zdrowa biel - BlanX White Shock White&Protect dba nie tylko o kolor zębów, ale także o ich zdrowie
- ActiluX® - Opracowane we włoskich laboratoriach Blanx cząsteczki ActiluX® nie tylko rozjaśniają zęby, ale także pomagają chronić zęby i dziąsła. ActiluX® jest innowacyjnym, opatentowanym składnikiem aktywowanym przez światło. ActiluX® jest jedyną technologią na świecie, dzięki której mikrokryształki przylegają do szkliwa zębów, tworząc niewidzialną barierę ochronną na cały dzień, a tym samym ułatwiając usuwanie plam, które powodują żółkniecie. ActiluX® jest aktywowany przez światło, ładuje się ponownie za każdym razem, gdy jest naświetlany, i pomaga niszczyć cząsteczki organiczne odpowiedzialne za powstawianie plam. Im więcej światła otrzymuje ActiluX®, tym jego działanie wybielające jest bardziej intensywne. Im częściej się uśmiechasz, tym bielsze stają się Twoje zęby!

Sposób użycia:
Odkręcić nakrętkę tubki Blanx White Shock i zdjąć kapsel zabezpieczający. Wyjąć Blanx Led z pudełka i mocno przykręcić do tubki. Odkręcić nakrętkę, aby skorzystać z produktu w tym momencie z tubki zaświeci niebieskie światło Led, natychmiast aktywując ActiluX®. Światło będzie nadal aktywowało pastę do zębów, w momencie nakładania jej na szczoteczkę. Światła lampy Led można używać również bezpośrednio na zębach. Lampa wyłączy się automatycznie, gdy nakrętka zostanie zakręcona z powrotem na tubce. Uwaga: im więcej światła padnie na ActiluX®, tym intensywniejsze działanie wybielające!

Uwaga!
Blanx Led jest wielokrotnego użytku! Pozostawić Blanx Led na tubce dopóki nie skończy się pasta. Po wyczerpaniu tubki 50 ml, odkręcić i zachować Blanx Led. Kupić tubkę 75 ml Blanx White Shock lub Blanx White Shock Natychmiastowa Biel 75 ml i użyć jako uzupełnienia z akceleratorem. Lampa Blanx Led została zaprojektowana specjalnie do aktywacji i przyspieszenia procesu wybielania formułą Blanx White Shock. Jej działanie jest gwarantowane wyłącznie w połączeniu z produktami z formułą Blanx White Shock.

Pasta zawiera: Sodium Monofluorophosphate 0.72%(950 ppm F-)

Dodatkowe informacje

Kategoria
Postać
Postać pasta do zębów
Przeznaczenie
Przeznaczenie dla kompletnej ochrony, oczyszczanie zębów, przeciwko próchnicy zębów, wybielanie zębów
Marka
Marka Blanx
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Produkt nie ma jeszcze opinii.