sexual wellness

SUPERTRENDY: sexual wellness

Zainteresowanie kategorią sexual wellness dynamiczne rośnie. Wbrew pozorom należą do niej nie tylko gadżety erotyczne. To także perfumy z feromonami, olejki intymne, a nawet suplementy diety...

Boom na self care oraz sexual wellness rozpoczął się w czasie pandemii, ale nie wyhamował razem z jej końcem. Wręcz przeciwnie! Zainteresowanie wzbogaceniem życia seksualnego na różnych poziomach ciągle rośnie. Wielkość amerykańskiego rynku sexual wellness w 2021 roku została wyceniona na 10,3 miliarda dolarów. Według prognoz, w latach 2022-2030 ma wzrosnąć o 7,67%. Podobny wzrost spodziewany jest także na rynku europejskim.


Zainteresowanie obserwujemy także w Super-Pharm. Jednym z bestsellerów w naszych drogeriach jest słynny pingwinek Satisfyer, czyli bezdotykowy masażer, który pokochało tysiące kobiet. Niebawem będzie miał on konkurencję w postaci... flaminga! Satisfyer Sweet Flamingo to nowość w naszej ofercie, która zapowiada się na kolejny bestseller. Ma uroczy kolor, metaliczne wykończenie i aż 11 programów do stymulacji.

 

Ten artykuł jest częścią katalogu SUPERTRENDY by Super-Pharm, w którym znajdziesz 15 najważniejszych trendów na jesień i zimę 2023/2024. Katalog znajdziesz w naszych drogeriach stacjonarnych. Możesz obejrzeć go także w wersji elektronicznej TUTAJ.

OKIEM EKSPERTA

Dbanie o zdrowie seksualne przestało być tematem tabu.Polacy coraz częściej szukają rzetelnych informacji na temat seksualności co bardzo cieszy seksuologów. Publikacje seksuologiczne, podcasty i inne źródła cieszą się dużą popularnością. Zrozumieliśmy, że seks to bardzo ważna część życia i związku, o którą warto dbać. Chcemy się rozwijać. Stąd zainteresowanie produktami, które pomagają kreować zmysłowy nastrój, celebrować seksualność, ale i realizować bez przeszkód potrzeby seksualne. Pary, które chcą nadać zbliżeniom atmosferę wyjątkowości, zabawy, emocjonalności, mają obecnie do dyspozycji mnóstwo propozycji, z których mogą korzystać, począwszy od bielizny, gadżetów elektronicznych, do dobrej jakości lubrykantów i kosmetyków intymnych. 

 - Anna Golan, psycholog, seksuolog kliniczny.

 

Zadbaj o zdrowie seksulane

Kategoria sexual wellness to nie tylko zyskujące na popularności gadżety erotyczne, a wszystkie produkty, które wpływają na sferę intymną i gwarantują eksplorację przyjemności. Mowa tu o olejkach intymnych, świecach do masażu, perfumach z feromonami… Ale także o suplementach diety, które wspierają zachowanie sprawności seksualnej i wysokiego poziomu libido. Troska o zdrowie seksualne procentuje!

Polecane produkty z kategorii sexual wellness:

 1. Satisfyer Pro 2 Generation 3 Red Wine with Liquid Air Technology + App
  masażer intymny
  Cena od 179,99 zł Cena regularna 469,99 zł
 1. Satisfyer Masażer Penguin
  masażer intymny
  Cena od 134,99 zł Cena regularna 189,99 zł
 1. Satisfyer Masturbator Egg 3-częściowy Set Bubble
  zestaw masturbatorów
  Cena od 41,99 zł Cena regularna 68,99 zł
 1. Satisfyer Masturbator Egg Single Bubble
  masturbator
  Cena od 13,99 zł Cena regularna 27,49 zł
  Najniższa cena:  1 najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką
  Ocena:
  0%
  (0)
Następny wpis
SUPERTRENDY: Y2K beauty, czyli makijaż rodem z początku lat 2000. Czytaj więcej