sexual wellness

SUPERTRENDY: sexual wellness

Zainteresowanie kategorią sexual wellness dynamiczne rośnie. Wbrew pozorom należą do niej nie tylko gadżety erotyczne. To także perfumy z feromonami, olejki intymne, a nawet suplementy diety...

Boom na self care oraz sexual wellness rozpoczął się w czasie pandemii, ale nie wyhamował razem z jej końcem. Wręcz przeciwnie! Zainteresowanie wzbogaceniem życia seksualnego na różnych poziomach ciągle rośnie. Wielkość amerykańskiego rynku sexual wellness w 2021 roku została wyceniona na 10,3 miliarda dolarów. Według prognoz, w latach 2022-2030 ma wzrosnąć o 7,67%. Podobny wzrost spodziewany jest także na rynku europejskim. Zainteresowanie obserwujemy także w Super-Pharm. Jednym z bestsellerów w naszych drogeriach jest słynny pingwinek Satisfyer, czyli bezdotykowy masażer, który pokochało tysiące kobiet. 

Ten artykuł jest częścią katalogu SUPERTRENDY by Super-Pharm, w którym znajdziesz 18 najważniejszych trendów na wiosnę i lato. Katalog znajdziesz w naszych drogeriach stacjonarnych. Możesz obejrzeć go także w wersji elektronicznej TUTAJ.

OKIEM EKSPERTA

Dbanie o zdrowie seksualne przestało być tematem tabu.Polacy coraz częściej szukają rzetelnych informacji na temat seksualności co bardzo cieszy seksuologów. Publikacje seksuologiczne, podcasty i inne źródła cieszą się dużą popularnością. Zrozumieliśmy, że seks to bardzo ważna część życia i związku, o którą warto dbać. Chcemy się rozwijać. Stąd zainteresowanie produktami, które pomagają kreować zmysłowy nastrój, celebrować seksualność, ale i realizować bez przeszkód potrzeby seksualne. Pary, które chcą nadać zbliżeniom atmosferę wyjątkowości, zabawy, emocjonalności, mają obecnie do dyspozycji mnóstwo propozycji, z których mogą korzystać, począwszy od bielizny, gadżetów elektronicznych, do dobrej jakości lubrykantów i kosmetyków intymnych. 

 - Anna Golan, psycholog, seksuolog kliniczny.

 

Zadbaj o zdrowie seksulane

Kategoria sexual wellness to nie tylko zyskujące na popularności gadżety erotyczne, a wszystkie produkty, które wpływają na sferę intymną i gwarantują eksplorację przyjemności. Mowa tu o olejkach intymnych, świecach do masażu, perfumach z feromonami… Ale także o suplementach diety, które wspierają zachowanie sprawności seksualnej i wysokiego poziomu libido. Troska o zdrowie seksualne procentuje!

Polecane produkty z kategorii sexual wellness:

 1. Satisfyer Pro 2 Generation 3 Red Wine with Liquid Air Technology + App
  masażer intymny
  Cena od 189,79 zł Normalna cena 469,99 zł
 1. Hagi
  olejek intymny
  Cena od 25,89 zł Normalna cena 36,99 zł
 1. Satisfyer Masażer Penguin
  masażer intymny
  Cena od 139,99 zł Normalna cena 189,99 zł
 1. Health Labs VibeMe
  preparat poprawiający sprawność seksualną
  Cena od 107,11 zł Normalna cena 128,99 zł
 1. Satisfyer Masturbator Egg Single Bubble
  masturbator
  Cena od 17,45 zł Normalna cena 27,49 zł
  Ocena:
  0%
  (0)
Następny wpis
SUPERTRENDY: Y2K beauty, czyli makijaż rodem z początku lat 2000. Czytaj więcej