Calgon Hygiene+, 750 ml

płyn do czyszczenia pralki

Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

5,07 zł / 100 ml
Calgon Hygiene+, 750 ml Calgon Hygiene+, 750 ml
Cena od 37,99 zł Cena regularna 41,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 32,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Calgon Hygiene+ - żel do mycia i dezynfekcji pralki

Codzienna Ochrona Antybakteryjna – Calgon eliminuje 99,9% bakterii w pustym cyklu

Odkryj Calgon Hygiene+, który chroni Twoją pralkę przed osadzaniem się kamienia, brudem i nieprzyjemnym zapachem. Calgon Hygiene+ pozostawi pralkę higienicznie czystą. Nasz żel ze składnikami przeciwbakteryjnymi wyeliminuje nawet 99,9% bakterii w Twojej pralce, przy użyciu na pusty bęben.*

Używaj Calgon Hygiene+ do każdego prania, aby chronić pralkę przed kamieniem, brudem i przykrym zapachem. Jego neutralizujące działanie chroni wszystkie ważne części pralki. Dbaj o higienę całej rodziny! Używaj Calgon Hygiene+ w pustej pralce, raz w miesiącu, aby wyeliminować 99,9% bakterii* i utrzymać pralkę higienicznie czystą.

Oszczędzaj energię! Mniej osadów z kamienia = Bardziej wydajne zużycie energii

Używaj Calgon Hygiene+ do każdego prania jako dodatek do detergentu. Dodaj Calgon do zwykłego środka piorącego, do komory prania zasadniczego. Dozuj ilość środka piorącego rekomendowaną do miękkiej wody. Bezpieczny dla wszystkich rodzajów tkanin.

*Na podstawie przeprowadzonych badań. (30 minut w 40°C pustym cyklu).
**Rekomendowany przez wiodących producentów pralek, zgodnie z globalnym udziałem rynkowym producentów pralek rekomendujących Calgon.

Efekty

 • chroni przed kamieniem
 • antybakteryjna ochrona
 • eliminuje 99,9% bakterii w pustym cyklu
 • zapewnia higieniczną czystość
 • zapobiega osadzaniu się brudu
 • chroni przed przykrymi zapachami
 • dba o wewnętrzne elementy pralki
 • rekomendowany przez wiodących producentów pralek
 • wygodne w użyciu

 

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Pierwsza pomoc: Kontakt z okiem: Zanieczyszczone oczy natychmiast płukać dużą ilością wody przez kilka minut, usunąć soczewki kontaktowe (jeśli są) i kontynuować płukanie przez co najmniej 10 minut. Wdychanie: Zapewnić pomoc lekarską w przypadku wystąpienia objawów. Kontakt ze skórą: Zanieczyszczoną skórę dokładnie spłukać dużą ilością wody. Połknięcie: Wypłukać usta wodą (bez połykania). Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.
Produkt przechowywać w oryginalnym, właściwie oznakowanym pojemniku w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Usuwać produkt i jego opakowanie w sposób bezpieczny. Uwaga: Opróżnione pojemniki zawierają pozostałości produktu. Odpady opakowaniowe należy poddać recyklingowi. Unikać rozprzestrzeniania się uwolnionego materiału i jego spływania do gleby, wód, ścieków i kanalizacji.

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Calgon
 • Wygodny odbiór w sklepie
 • Darmowa Dostawa już od 199zł
 • Bezpieczne płatności online
 • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)

Pokaż więcej