Foreo Luna Play Plus Midnight

soniczna szczoteczka do twarzy
Produkt dostępny
360,49 zł / 1 szt.
Foreo Luna Play Plus Midnight Foreo Luna Play Plus Midnight
Cena od 360,49 zł
0,00 zł w klubie
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Foreo Luna Play Plus Midnight - soniczna szczoteczka do twarzy

Niezbędne urządzenie do zaawansowanej pielęgnacji twarzy. LUNA play plus to kompaktowe urządzenie w przystępnej cenie szwedzkiej marki Foreo. Miękkie silikonowe wypustki i dwustrefowa główka szczoteczki są przyjazne dla każdego rodzaju skóry. Wodo- i bakterioodporny silikon umożliwia pielęgnację skóry gdziekolwiek jesteś. Niewielka szczoteczka usuwa zanieczyszczenia, sebum i pozostałości po makijażu już w 1 minutę i pozostawia skórę czystą, gładką i pełną blasku. Prosta, a jednocześnie efektywna pielęgnacja sprawi, że Twoja skóra będzie promienna.

W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania dotyczące różnic pomiędzy dostępnymi w naszej e-drogerii typami szczoteczek, poniżej prezentujemy w tabeli zestawienie ich najważniejszych funkcji.


Tryb zasilania szczoteczki Dodatkowe funkcje Stopnie intensywności pulsacji Ilość pulsacji/minuta Wymiary
Wypustki czyszczące
Foreo Luna Play Plus 1 bateria AAA - 1 stopień 8000/min 64x60mm dwa rodzaje silikonowych wypustek czyszczących
Foreo Luna Mini USB - 2 stopnie 8000/min 75x80mm trzy rodzaje silikonowych wypustek czyszczących
Foreo Luna Fofo 2 baterie AAA sensory z 24-karatowego złota, system oczyszczania skóry dostosowany do indywidualnych potrzeb intensywność dostosowywana indywidualnie do potrzeb skóry ilość pulsacji dostosowywana indywidualnie do potrzeb skóry 70x66mm trzy rodzaje silikonowych wypustek czyszczących
Foreo Luna 2 Men USB redukcja zmarszczek, zapobieganie starzeniu się skóry, przygotowanie skóry do komfortowego golenia bez podrażnień 12 stopni 8000/min 102,3x82,3mm dwa rodzaje silikonowych wypustek czyszczących
Foreo Luna Play brak możliwości ładowania
- 1 stopień
8000/min 50x45mm dwa rodzaje silikonowych wypustek czyszczących

Dodatkowe informacje

Marka
Marka Foreo

Wygodny odbiór w sklepie

Dostawa od 11,99 zł

Bezpieczne płatności online

14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)
 1. 100%
  Opinia
  Moja twarz jest gładsza niż kiedykolwiek.........
  Nie jest tak droga jak inne produkty foreo. Naprawdę watra zakupu.
 2. 100%
  Opinia
  Jeśli chcecie poprawić wygląd swojej twarzy to nie musicie już szukać.
  Ekstra szczoteczka, ekstra cena !
 3. 80%
  Rating
  Szczoteczka super się sprawuje i jest widoczna poprawa cery już po kilku użyciach ale jej minusem jest cena mimo, że jest to jedna z tańszych szczoteczek.
 4. 40%
  Opinia
  Z efektów stosowania byłam zadowolona. Niestety szczoteczka nie jest wodoodporna, przynajmniej moja okazała się być zawodna. Przestała działać po roku używania, czyli po gwarancji :( Mąż rozebrał szczoteczkę i okazało się, że w środku dostała się woda, skorodował styk włączający szczoteczkę, ten na środku. Generalnie rzecz nie do naprawy oczywiście- konstrukcja szczoteczki jest taka, że można ją rozebrać jedynie uszkadzając. Ale i tak byłoby to nie do naprawy, bo w środku zalana wodą... Jak już masz tą szczoteczkę, stawiaj daleko od umywali i uważaj na podstawę przy płukaniu/myciu, bo ewidentnie potrafi przepuścić wodę. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem, to biorąc pod uwagę cenę- odradzam. Co roku kupować nie zamierzam ;)
 5. 100%
  Opinia
  Jest świetna! Mam czarną , jest ekstra!:*
 6. 100%
  Opinia
  Ten gadżet czyszczący jest znacznie bardziej zaawansowany niż wiele innych produktów dostępnych obecnie na rynku. Uwielbiam jego delikatny sposób oczyszczania skóry i jestem również bardzo zaskoczona wynikami na mojej skórze. Kiedyś moja skóra była sucha, matowa i jakby pozbawiona życia, teraz jest ożywiona i odświeżona. Bardzo polecam każdemu.
 7. 100%
  Opinia
  Polecam każdej kobiecie.
  Już zaledwie po paru korzystaniach moja twarz stała się jakby bardziej nakarmiona i czystsza, co jest naprawde rzadkość w świecie *beauty* produków.
  Czy kupiła bym ją znowu ? Pewnooo
 8. 100%
  Opinia
  Dzięki lunie play plus mam dosłownie inna cerę niż przed korzystaniem jej. Moja twarz stała się gładsza, czystsza i taka jakby więcej nakarmiona, ale fajne jest to że stało się to już po paru korzystaniach, co rzadkość jest w świecie *beauty* produktów.

Pokaż więcej

Write Review
Napisz opinię