Humble Czarna Średnia

14.99 14,99 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w sklepie 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot
NOWOŚĆ
p_18198

Humble Czarna Średnia Opis produktu

Humble Bambusowa Szczoteczka Miękka Dla Dorosłych Czarna 1 szt.

Eko szczeteczka do zębów do codziennej higieny jamy ustnej.

Czy wiesz, że każdego roku produkuje się 3,6 miliarda plastikowych szczoteczek do zębów? Przerażające, zwłaszcza, że większość z nich kończy w oceanie i na wysypiskach śmieci.

Dzięki Tobie ta nie będzie jedną z nich! Humble Brush w przeciwieństwie do zwyczajnych, plastikowych szczoteczek, posiada rączkę wykonaną z w 100% biodegradowalnego, pochodzącego ze zrównoważonych upraw bambusa - najszybciej rosnącej rośliny na ziemi. Bambus ma także naturalne właściwości antybakteryjne, co oznacza, że nie ma potrzeby stosowania nawozów ani pestycydów podczas jego uprawy, a szczoteczkę można używać nawet przez 3 miesiące.
Włosie szczoteczki wykonano z nylonu niezawierającego BPA, opakowanie z materiałów pochodzących z recyklingu, zaś wewnętrzną osłonkę z kompostowalnego papieru.

Dodatkowo, każda sprzedana szczoteczka Humble pomaga potrzebującym dzieciom uczestniczyć w kompleksowym programie profilaktyki higieny jamy ustnej, realizowanym przez Fundację Humble Smile.

Środki ostrożności:
Zaleca się wymianę szczoteczki do zębów co 3 miesiące. Bambusową szczoteczkę najlepiej osuszyć po każdym użyciu i przechowywać w suchym miejscu.

Humble Czarna Średnia Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięHumble Czarna Średnia
Ocena
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie