Zaawansowane serum, które pomaga na wszystkie oznaki starzenia się skóry!

Kompleksowa pielęgnacja przeciwstarzeniowa:

 1. Institut Esthederm Age Proteom
  serum do twarzy
  Cena od 458,99 zł Normalna cena 459,99 zł
  Ocena:
  0%
  (0)
 2. Institut Esthederm Intensive Vitamine C2
  serum do twarzy
  Cena od 196,99 zł Normalna cena 210,99 zł
  Ocena:
  0%
  (0)
 3. Institut Esthederm Cellular Water Mist
  woda komórkowa
  Cena od 103,99 zł Normalna cena 109,99 zł
 4. Institut Esthederm Excellage Creme Baume
  krem do twarzy
  Cena od 408,99 zł Normalna cena 429,99 zł
  Ocena:
  0%
  (0)
 5. Institut Esthederm Intensive Propolis + Kaolin
  maseczka do twarzy
  Cena od 153,99 zł Normalna cena 176,99 zł
  Ocena:
  0%
  (0)

Institut Esthederm – zaawansowana technologia i luksusowe formuły

Luksusowa francuska marka Institut Esthederm powstała w trosce o zachowanie młodego wyglądu, zdrowia i doskonałej kondycji skóry. Inspiracją dla marki stały się zabiegi medycyny estetycznej, które korzystnie wpływają na skórę, regenerują ją i pomagają wydobyć jej naturalne piękno. Kremy Institut Esthederm wyróżniają się także zaawansowanymi technologicznie formułami, których skuteczność wynika z zastosowania przy ich opracowywaniu wiedzy z zakresu dermatologii i fizjologii skóry.

Już sama nazwa marki Institut Esthederm pozwala wysunąć skojarzenia z naukowym i laboratoryjnym podejściem do pielęgnacji, którego efektem ma być estetyczna, młoda i zadbana skóra. W ofercie marki m.in. innowacyjne kremy Institut Esthederm, a także inne kosmetyki składające się na serie pielęgnacyjne, dedykowane różnorodnym problemom cery.

Kremy Institut Esthederm – inwestycja w "kapitał młodości"

Jednym z głównych celów pielęgnacyjnych kosmetyków Institut Esthederm jest ochrona skóry przed starzeniem, utratą jędrności oraz młodego i zdrowego wyglądu cery. Eksperci marki nazywają ten rodzaj pielęgnacji - nie bez racji - "inwestycją w kapitał młodości".

Prawdą jest jednak, że kremy Institut Esthederm to produkty dedykowane nie tylko pielęgnacji anty-ageing, ale także innym specyficznym wymaganiom różnych typów cery. Cechą rozpoznawczą kremów Institut Esthederm są nie tylko skuteczne i zaawansowane technologicznie formuły, ale także luksusowe i niezwykle eleganckie opakowania, które będą stylowo prezentować się na półce w Twojej łazience.

Esthederm kosmetyki dla najbardziej wymagających

Podstawą składu zaawansowanych technologicznie formuł produktów Institut Esthederm jest opatentowana Woda Komórkowa „Cellular Water” - składnik odpowiedzialny za dogłębne nawilżenie skóry zgodne z jej fizjologicznymi potrzebami, a także ułatwiający dostarczanie innych substancji aktywnych do komórek naskórka. Nowoczesne formuły powstały z pasji do pielęgnacji skóry!

Wypróbuj produkty Institut Esthederm! Sklep Super-Pharm online to miejsce, gdzie zamówisz je w świetnych cenach - także z możliwością odbioru w Twojej ulubionej drogerii stacjonarnej.