LabHome Meno-Check Test Na Menopauzę , 2 szt.

test diagnostyczny

Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

LabHome Meno-Check Test Na Menopauzę , 2 szt. LabHome Meno-Check Test Na Menopauzę , 2 szt.
Cena od 23,49 zł Cena regularna 24,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 21,99 zł
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

LabHome Meno - Check Test Na Menopauzę

Testy diagnostyczne LabHome to testy, które umożliwiają wczesne rozpoznanie bądź wykluczenie wielu częstych chorób w jak najkrótszym czasie, zapewniając komfort badania - samodzielnie i bez wychodzenia z domu. Dodatkowo Testy LabHome pozwalają na ocenę stanu fizjologicznego narządów, diagnostykę hormonów czy wykrycie problemów z płodnością.

LabHome Men - Check to test wykrywający menopauzę. Test jest swoistym, szybkim testem immunodiagnostycznym, który wykrywa obecność FSH (folikulotropina), gdy jego stężenie w moczu przekroczy 25 mIU/L. Najczęściej zmiany hormonalne rozpoczynają się u kobiet po 45. roku życia, natomiast objawy menopauzy występują zasadniczo po 55. roku życia. Nieregularne cykle menstruacyjne są oznaką poprzedzającego menopauzę czasu klimakterium (zwanego też przekwitaniem). W czasie menopauzy obserwuje się znaczny wzrost poziomu hormonu folikulotropowego (FSH).

Sposób użycia:
1. Wyciągnij z opakowania zamkniętą torebkę z testem MENO-Check. Wyjmij test z torebki poprzez rozerwanie jej wzdłuż krawędzi. Wyrzuć małą saszetkę z pochłaniaczem wilgoci.
2. Zdejmij nasadkę strumieniowego testu MENO-Check ochraniającą pasek do absorpcji moczu. Obróć test w taki sposób, aby strona okna wyniku była skierowana na zewnątrz a końcówka chłonna w dół testu.
3. Metoda 1.: Zanurz końcówkę chłonną bezpośrednio w strumieniu moczu na 5-10 sekund. Upewnij się, że żadna kropla moczu nie wniknęła do okna obszaru testowego i kontrolnego.
Metoda 2.: Alternatywnie możesz również oddać mocz do czystego, suchego pojemnika (brak w zestawie) a następnie zanurzyć w nim pasek absorpcyjny na 10 sekund, aż do całkowitego nasączenia.
4. Nałóż nasadkę na końcówkę testu MENO-Check. Pobrana próbka moczu wchodzi w reakcję z określonymi odczynnikami, co powoduje rozpoczęcie testu. Od tego momentu zacznij mierzyć czas.
5. Umieść test MENO-Check na suchej, płaskiej powierzchni tak, aby okno wyniku było skierowane do góry.
6. Odczytaj wynik po upływie 10 minut. Nie należy interpretować wyniku po upływie 15 minut.

Podmiot odpowiedzialny:
ZBADAJSIE SP. Z O.O.
ul. Norwida 1/2
48-300 Nysa

Dodatkowe informacje

Marka
Marka LABHOME
Typ produktu
Typ produktu Wyrób medyczny
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Sortuj według
Wg. oceny (od najwyższej)
Wg. oceny (od najniższej)

Pokaż więcej