LabHome Strept A'lert Test Na Paciorkowce, 1 szt.

test diagnostyczny

Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

LabHome Strept A'lert Test Na Paciorkowce, 1 szt. LabHome Strept A'lert Test Na Paciorkowce, 1 szt.
Cena od 42,99 zł Normalna cena 60,99 zł
Historia ceny
Produkt dostępny online
PayPo Kup teraz, zapłać za 30 dni

Wysyłka w 24h

Sprawdź dostępność w sklepach

Dodaj do ulubionych

Opis produktu

LabHome Strep Alert Test Na Paciorkowce 1 Sztuka

Testy diagnostyczne LabHome to testy, które umożliwiają wczesne rozpoznanie bądź wykluczenie wielu częstych chorób w jak najkrótszym czasie, zapewniając komfort badania - samodzielnie i bez wychodzenia z domu. Dodatkowo Testy LabHome pozwalają na ocenę stanu fizjologicznego narządów, diagnostykę hormonów czy wykrycie problemów z płodnością.

Test na anginę STREP A’LERT wykrywa w wymazie z gardła bakterie Streptococcus pyogenes (paciorkowce grupy A), które są odpowiedzialne za ponad 95% przypadków anginy (infekcji gardła i migdałków o podłożu bakteryjnym). Szybki test na paciorkowce to metoda diagnostyczna używana również przez lekarzy do szybkiej identyfikacji bakterii w gardle. Test Strep Alert umożliwia uzyskanie wyniku na poziomie badania laboratoryjnego w czasie rzeczywistym (10 minut) w warunkach domowych. Pozytywny wynik testu oznacza, że w próbce wymazu z gardła wykryto antygeny bakterii S.pyogenes i infekcja ma podłoże bakteryjne – wskazana jest konsultacja z lekarzem. Natomiast wynik negatywny przemawia za zapaleniem gardła o podłożu wirusowym.

Sposób użycia:
Test wykonuje się z wymazu pobranego z gardła i migdałków za pomocą wymazówki z bawełnianą końcówką. Pobranie materiału do badania jest nieinwazyjne i bezbolesne, dlatego jest również stosowane u dzieci. Próbka pobrana za pomocą wymazówki jest przenoszona do probówki, do której dodaje się płyny ekstrakcyjne (1 oraz 2). Po inkubacji można usunąć wymazówkę. W płynie pozostałym w probówce zanurza się pasek testowy. Po 10 min można odczytać wynik.

Podmiot odpowiedzialny:
ZBADAJSIE SP. Z O.O.
ul. Kamila Cypriana Norwida 1/2
48-300 Nysa

Dodatkowe informacje

Marka
Marka LABHOME
  • Wygodny odbiór w sklepie
  • Darmowa Dostawa już od 199zł
  • Bezpieczne płatności online
  • 14 dni na zwrot

Opinie klientów

Produkt nie ma jeszcze opinii.