Marka: A-Derma

A-Derma to marka francuskiej firmy Pierre Fabre Dermo-Cosmétique specjalizująca się w pielęgnacji skóry delikatnej, suchej i atopowej. W swoich dermokosmetykach zamyka unikalny składnik – ekstrakt z owsa Rhealba, który skutecznie łagodzi podrażnienia, nawilża, natłuszcza i chroni przed czynnikami zewnętrznymi, przesuszeniem oraz szkodliwym działaniem wolnych rodników. Od ponad 30 lat w laboratoriach A-Derma mają miejsce badania dotyczące działania owsa i zawartych w nim substancji. Specjaliści spośród 80 odmian wybrali owies biały Rhealba. Ta szczególna odmiana owsa jest uprawiana w południowo-zachodniej Francji pod ścisłą kontrolą firmy. Nie stosuje się przy niej środków ochrony roślin, pestycydów oraz sztucznych nawozów. Celem marki jest troska o delikatną skórę dorosłych, dzieci i niemowląt, dlatego bazą produktów wypuszczanych na rynek są składniki naturalnego pochodzenia. Wszystkie kosmetyki A-Derma są hipoalergiczne, nie zawierają alkoholu, a zawartość substancji zapachowych i konserwujących jest minimalna. Dla potwierdzenia skuteczności dermokosmetyków przeprowadzono wiele badań klinicznych gwarantujących optymalne bezpieczeństwo i jakość.

Największą popularnością cieszą się produkty z serii A-Derma Exomega dla skóry suchej i atopowej, A-Derma Surgras o ultra-bogatej konsystencji oraz A-Derma Protect, chroniące przed promieniami UV.

Kosmetyki A-Derma Exomega

A-Derma Exomega to specjalistyczna seria dermokosmetyków, która służy do pielęgnacji skóry suchej, atopowej i podrażnionej. Stosować mogą ją dorośli, dzieci, a nawet niemowlęta. Znajdziemy tu szampony, produkty do kąpieli, mycia i smarowania ciała. Wszystkie zawierają wyciąg z młodych pędów owsa Rhealba. Zmniejszają nieprzyjemne uczucie pieczenia, swędzenia oraz łagodzą podrażnienia. Pomagają odbudować naturalną barierę ochronną naskórka.

A-Derma krem Exomega D.E.F.I

Na szczególną uwagę zasługują kosmetyki ochronne do twarzy i ciała. A-Derma krem Exomega D.E.F.I to preparat nawilżająco-zmiękczający, który chroni oraz regeneruje skórę. Opakowanie posiada specjalny system zamknięcia gwarantujący brak ryzyka wtórnego nadkażenia produktu. Kosmetyk nie zawiera substancji zapachowych, parabenów ani konserwantów i jest bardzo dobrze tolerowany również przez osoby cierpiące z powodu alergii skórnych.

Z kolei barierowy krem A-Derma Exomega tworzy (za sprawą specjalnych silikonów) ochronny film na naskórku. W ten sposób zabezpiecza go przed bezpośrednim kontaktem z drażniącą wodą morską lub chlorowaną wodą w basenie. Do jego produkcji zastosowano tylko niezbędne składniki aktywne, które zmniejszają suchość i świąd skóry z atopowym zapaleniem. Krem przynosi ciału ulgę oraz koi podrażnienia.

O całej linii dermokosmetyków A-Derma można bez żadnej przesady powiedzieć, że łączy profesjonalne badania naukowe z siłą i mądrością natury, by dbać o nawet najbardziej wymagającą skórę swoich klientów w każdym wieku.

Pokaż więcej
Ładuję...
Minimalna długość zapytania wynosi 3
Podobne wyszukiwania
Vichy
marki
loreal
magento garnier 4807
burbe