Marka: Always

Always – dba o komfort każdej kobiety

Always to marka produktów powstałych z myślą o higienie kobiet, należąca do znanego kosmetycznego koncernu Procter&Gamble, szczególnie znana z produktów takich jak wkładki Always, Always Ultra i podpaski Always. Na rynku pojawiła się w 1983 roku i od tego czasu stała się liderem marek kobiecych na całym świecie, dystansując konkurencję.

Produkty Always - co prawda pod nazwą Whisper - możesz kupić w Singapurze, Japonii, Chinach, Indiach, Pakistanie, Filipinach, Korei Południowej, Tajlandii, Australii i Indonezji. Pod znaną w Polsce nazwą Always występuje w całej Europie, z wyjątkiem Włoszech, gdzie brand Procter&Gamble rozpoznawany jest jako Lines i z wyjątkiem Hiszpanii, gdzie znany jest jako Evax.

Podpaski Always - komfort bazujący na doświadczeniu

Swoją renomę podpaski Always zawdzięczają wysokiej jakości materiałom, z jakich są wykonane. Marka Always wychodzi z założenia, że każda kobieta zasługuje na maksimum komfortu w trakcie menstruacji. Jest to możliwe tylko przy założeniu, że podpaski będą chłonne, pozostając jednocześnie przewiewne. Dodatkowo, że będą chronić odzież przed zabrudzeniem i niwelować niedogodności związane z intymnym zapachem. Always tworząc swoje produkty bazuje na rozbudowanych wywiadach z klientkami, takimi jak Ty i stara się tworzyć rozwiązania odpowiadające na Wasze potrzeby: stąd kilka linii produktowych, m.in. wkładki Always czy podpaski Always Ultra.

Podpaski Always Ultra i inne produkty Always - niezawodne w każdej sytuacji

Ze względu na fakt, że każda kobieta jest inna i w różny sposób przebiega jej menstruacja, Always stworzyło bogatą gamę produktów, które odpowiadają różnym natężeniom krwawienia oraz odpowiadającym różnorodnym trybom życia. Przykładowo, dla Pań z obfitymi miesiączkami, przeznaczone są Always Ultra, które nie tylko posiadają charakterystyczne skrzydełka, ale także dopasowują się do kształtu bielizny preferowanej przez konsumentkę. Z kolei wkładki Always to idealne rozwiązanie na mniej obfity okres oraz na co dzień, w celu uniknięcia zabrudzenia odzieży poza menstruacją.

Wkładki Always - dla większej higieny

Dobrze wiesz, że w dużej mierze Twój codzienny komfort zależy od tego, czy czujesz się pewnie i po prostu czysto. Zdaniem ginekologów, do prawidłowej intymnej higieny każda kobieta powinna używać dopasowanego do swoich potrzeb mydła intymnego. Jednak bywają dni, nie tylko w trakcie menstruacji, ale także owulacji, kiedy ilość wydzieliny z pochwy się zwiększa. Pewnie nie jest dla Ciebie nowością, że to normalny proces związany ze zmianami hormonalnymi, które zachodzą w Twoim organizmie w trakcie każdego cyklu. Jednak duża ilość naturalnego śluzu może prowadzić do niekomfortowego uczucia. Niektóre z Pań decydują się na zmianę bielizny parę razy dziennie. Inne wykorzystują praktyczne i wygodne rozwiązanie, jakim są wkładki. Przykładowo wkładki Always odznaczają się dobrą chłonnością, w tym także zapachów i są dostępne w różnych liniach zapachowych, które przyjemnie odświeżają i poprawiają samopoczucie.

Jeśli dotyczy Cię problem nietrzymania moczu - wkładki także są rozwiązaniem idealnym. Nietrzymanie moczu może być związane z chwilową infekcją, którą zawsze należy konsultować z lekarzem, ale zdarza się także po porodzie, może być wynikiem antybiotykoterapii lub pojawia się w trakcie menopauzy.

Dostępność produktów Always - online i offline

Produkty Always możesz zakupić praktycznie w każdym sklepie. Marka dba o to, aby dostępność wkładek i podpasek była możliwie najszersza. Z tego powodu produkty Always z pewnością napotkasz w sieciowych drogeriach i supermarketach, ale także mniejszych sklepach praktycznie w każdym mieście. Jeśli preferujesz zakupy online, ucieszy Cię fakt, że produkty Always są także szeroko dostępne w asortymencie e-sklepów. Always online są w ofercie e-drogerii, ale także na witrynach popularnych marketów.