Marka: Aquafresh

Aquafresh – pasty do zębów i szczoteczki dla Ciebie i Twoich bliskich

Trudno nie znać produktu, jakim jest pasta Aquafresh. Ciężko robiąc zakupy, nie natknąć się na produkty tej marki - z pewnością nie jesteś w tym względzie wyjątkiem! Nie wszyscy jednak wiedzą, że za pastą Aquafresh stoi koncern kosmetyczny, jakim jest GlaxoSmithKline, jeden z najbardziej znanych producentów produktów pielęgnacyjnych. 

Pasta Aquafresh - 40 lat doświadczenia

Aquafresh po raz pierwszy na sklepowych półkach pojawiła się w roku 1973. Wtedy nie była jeszcze trójkolorowa, ale dwukolorowa. Pasta do zębów Aquafresh wyróżniała się białą i niebieską barwą, a wyciśnięta na szczoteczkę tworzyła charakterystyczne paski, które przypadły do gustu konsumentom. Podobnie jak slogan marki, którym jest “Gets Teeth White, Keeps Teeth White”, co można przetłumaczyć jako “Sprawia, że zęby są białe - i pozostają białe”. Obecnie pasta znana jest jako jedyna na rynku pasta trójkolorowa - czerwono-niebiesko-biała.

Pasta do zębów Aquafresh i jej “koledzy”

Stomatolodzy są zgodni - odpowiednia pasta do zębów to nie wszystko. Aby w pełni mogła spełniać swoje zadanie, potrzebuje odpowiedniego “narzędzia”. Takim bez wątpienia są szczoteczki do zębów. Wiedząc o tym, koncern GlaxoSmithKlein zdecydował się na rozbudowę swojego asortymentu do higieny jamy ustnej.

Szczoteczki Aquafresh pojawiły się na rynku w niedługi czas po wprowadzeniu past. Od tego czasu, każdego dnia na świecie sprzedawanych jest kilkadziesiąt milionów szczoteczek tej marki.

Szczoteczki Aquafresh - stomatologiczna jakość w rozsądnej cenie

Może zdarzyło Ci się korzystać ze szczoteczek sygnowanych marką Aquafresh. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ze względu na ich powszechną dostępność i stosunkowo niskie ceny. Szczoteczki Aquafresh, podobnie jak produkty konkurencji, występują w wielu liniach - dostosowanych do potrzeb dorosłych i dzieci. Wśród szczoteczek znajdują się te z twardym włosiem, średnim, a także wyjątkowo miękkim, przeznaczone do użytku przez osoby borykające się z problemem krwawiących i wrażliwych dziąseł.

Marka dba o to, aby edukować najmłodszych w kwestii prawidłowej higieny, jednocześnie wciągając ich w zabawę - z tego powodu sięga po zabawnych brand heroes i udostępnia materiały edukacyjne.

Aquafresh intense clean - produkty do zadań specjalnych

Linia Aquafresh intense clean to rozbudowany zestaw produktów do pielęgnacji jamy ustnej. W jego skład wchodzą szczoteczki, płyn do płukania jamy ustnej oraz oczywiście, flagowy produkt marki, czyli pasta.

Ze względu na unikalny skład i odpowiedni sposób wyprofilowania włosia szczoteczki, produkty mają za zadanie wspomóc konsumentów w codziennej walce z osadzającym się kamieniem nazębnym. Możesz sięgnąć po produkty marki, jeśli interesuje Cię wybielenie swojego uśmiechu i pewność, że stosujesz kompleksową pielęgnację jamy ustnej.

Aquafresh intense clean jest dla Ciebie, jeśli lubisz intensywny, miętowy smak i efekt natychmiastowej czystości. Warto dodać, że pastę Aquafresh od lat sygnują swoimi nazwiskami gwiazdy i celebryci, dla których śnieżnobiały uśmiech to narzędzie pracy.

Produkty Aquafresh oraz inne artykuły do higieny jamy ustnej znajdziesz w drogerii internetowej Super-Pharm. Zachęcamy do zakupów!