Marka: Babyono

Jak powstała marka Babyono?

Babyono to polski producent akcesoriów dla dzieci oraz kobiet w ciąży. Firma powstała w Poznaniu i działa na rynku już od ponad 30 lat. Przez ten czas marka nieustannie się rozwijała i ulepszała swój asortyment dostosowując go do wymagań najmłodszych. Jej naczelną misją jest wsparcie rodziców i pociech w różnym wieku. Z tego względu w portfolio Babyono można znaleźć produkty dedykowane noworodkom, niemowlętom, a także starszym dzieciom.

W asortymencie firmy nie brakuje również akcesoriów i środków higienicznych dla mam, czyli m.in. podkładów poporodowych, wkładek laktacyjnych oraz biustonoszy ułatwiających karmienie. Priorytetami marki są bezpieczeństwo, wysoka jakość i dbałość o detale.

Wszystkie te wartości znajdują odzwierciedlenie w produktach umożliwiających troskę o higienę oraz rozwój dzieci. Obecnie polska marka zebrała wokół siebie szerokie grono zadowolonych klientów z 30 krajów na całym świecie i niezmiennie rozwija się z myślą o pociechach i ich mamach.

Marka cieszy się wieloletnim uznaniem na rynku, o czym świadczą liczne wyróżnienia i nagrody, np. Złoty Laur Klienta 2022 za akcesoria dla niemowląt o najwyższej jakości.

Produkty marki Babyono

W asortymencie drogerii Super-Pharm klienci znajdą szeroki wybór akcesoriów i środków higienicznych dla dzieci. Wśród nich można wymienić m.in. delikatne pieluchy, gryzaki, butelki oraz śliniaki.

Babyono to marka nie tylko dla najmłodszych, ale i dla ich mam, dlatego nie zabrakło produktów stanowiących odpowiedź także na ich potrzeby. Przykładem są wkładki laktacyjne Babyono o dyskretnej cienkiej budowie z absorbentem żelującym, który zapewnia wysoką chłonność.

Butelki dla dzieci marki Babyono

Butelkę Babyono o kształcie naśladującym pierś matki wyposażono w specjalny system antykolkowy, który skutecznie ogranicza połykanie przez dziecko cząsteczek powietrza. Przemyślana forma ułatwia karmienie i samodzielne posługiwanie się butelką przez malucha.

Ponadto w asortymencie znajdują się smoczki antykolkowe o zróżnicowanych wielkościach przepływu, które umożliwiają bezpieczne i komfortowe podawanie zarówno rzadkich, jak i gęstych pokarmów.

W ofercie drogerii Super-Pharm dostępna jest również suszarka na butelki i smoczki Babyono Tulip Natural Nursing z podstawką na wodę. Ten funkcjonalny produkt jest łatwy w czyszczeniu i zawiera 4 uchwyty, które bez problemu można złożyć. 

Pieluszki i śliniaki Babyono

W asortymencie nie zabrakło także pieluch, śliniaków oraz fartuszków dziecięcych. Szare naturalne pieluchy bambusowe Babyono wykonano z organicznych włókien o właściwościach antybakteryjnych i kojących dla delikatnej skóry dziecka.

Dostępne są również pieluchy muślinowe ze stuprocentowej bawełny, która jest wysoce przewiewną tkaniną, swobodnie przepuszczającą tlen. Wszystkie powyższe produkty są bardzo uniwersalne. Mogą posłużyć m.in. jako otulacz, kocyk czy podkład chroniący przed zabrudzeniami podczas karmienia i przewijania.

Z kolei fartuszek dziecięcy Babyono Baby-Explorer wyposażono w funkcjonalną kieszonkę oraz praktyczne zapięcie na rzep. Produkt dostępny w kilku wzorach jest łatwy w czyszczeniu oraz przydatny nie tylko podczas karmienia, ale i codziennej zabawy. Dostępne są również śliniaki w formie apaszek z regulowanym zapięciem. Wykonano je z dwóch warstw bawełny.

Pozostałe środki higieniczne i akcesoria Babyono

Produkty marki Babyono, które klienci znajdą w Super-Pharm to także środki higieniczne dla najmłodszych. Wśród nich można wymienić chłonne podkłady, które sprawdzą się nie tylko do przewijania pociech, ale i do zwiększenia komfortu kobiet w okresie połogu.

Oprócz tego w asortymencie dostępna jest delikatna i szybkoschnąca gąbka do mycia oraz szczoteczka do zębów dla niemowląt wyposażona w nakładkę na palec. Co więcej, do utrzymania higieny najmłodszych dzieci niezbędne są nie tylko pieluszki czy środki czystości. Bardzo ważna jest również odpowiednia pielęgnacja paznokci, do której posłuży zestaw zawierający nożyczki i cążki ze stali nierdzewnej oraz szklany pilniczek.

Akcesorium przydatnym podczas kąpieli jest natomiast termometr do kontrolowania temperatury wody. Produkt jest w pełni bezpieczny, a służąca do pomiaru parafina została umieszczona w szczelnej rurce. Wygodę i komfort użytkowania zapewniają czytelna skala oraz niewielka waga termometru, za sprawą której produkt unosi się na wodzie.

FAQ

Jak używać podgrzewacza do butelek Babyono?

Marka Babyono udostępnia swoim klientom kilka modeli podgrzewaczy do pokarmu dla dzieci. Niektóre z nich wyposażono we wbudowany sterylizator. Urządzeń należy używać zgodnie z zaleceniami producenta, które umieszczono w instrukcji.

Jak działa podgrzewacz do butelek Babyono?

Podgrzewacz Babyono wyposażono w kilka programów: do rozmrażania, sterylizacji oraz do podgrzewania naturalnego mleka, mleka w proszku i słoiczków dla dzieci. Urządzenie umożliwia także podtrzymywanie temperatury posiłku. Pożywienie i mleko zmieniają temperaturę na skutek kąpieli wodnej.

Gdzie kupić produkty Babyono?

Akcesoria dla dzieci i mam marki Babyono można kupić w drogeriach Super-Pharm. Poszczególne produkty są dostępne w Super-Pharm (w punktach stacjonarnych oraz online).

Jakie baterie pasują do niani Babyono?

Elektroniczna niania Babyono to produkt zasilany bateriami alkalicznymi o napięciu 1,5 V. W urządzeniu mieści się 8 sztuk baterii.

Jak włączyć głos w termometrze Babyono?

Marka Babyono posiada w swoim asortymencie kilka rodzajów termometrów. Aby zarządzać ustawieniami dźwięku w modelu bezdotykowym, należy przytrzymać przycisk „MODE” do momentu pojawienia się napisu F1. Następnym krokiem jest przejście przy pomocy strzałek do funkcji F3, która odpowiada za dźwięk. Jej wybór potwierdza się przyciskiem „MODE”. Wówczas można zmieniać ustawienia dźwięku strzałkami i wybrać tryb „On” lub „Off”.

Gdzie kupić wkładki laktacyjne Babyono?

Wkładki laktacyjne Babyono można kupić w drogeriach Super-Pharm. Produkt jest dostępny m.in. w Super-Pharm – zarówno stacjonarnie, jak i online.