Marka: Bioliq

Kosmetyki Bioliq – najnowsze technologie i niezwykłą dbałość o potrzeby skóry

Bioliq to innowacyjna marka dermokosmetyków, dostosowana do indywidualnych potrzeb skóry w każdym wieku. W ofercie marki znajdziemy przede wszystkim kosmetyki Bioliq do codziennej pielęgnacji cery, które podzielone zostały według wieku, dla jakiego są rekomendowane oraz według działania i typu cery. Znajdziemy wśród nich kosmetyki dla osób w wieku: 25+, 35+, 45+ oraz 55+.

Wśród kosmetyków Bioliq dostępnych w ofercie drogerii online Super-Pharm znajduje się m.in. kultowe już Bioliq serum, które od lat należy do ulubionych dermokosmetyków Polek. Jakie jeszcze kosmetyki Bioliq znajdziemy w seriach tej marki? Każda seria produktów Bioliq zawiera kremy (np. krem do twarzy na noc i na dzień, krem do okolic oczu i ust itp.), serum do twarzy oraz produkty oczyszczające, takie jak żel do mycia twarzy czy tonik Bioliq. Kremy tej marki zawierają starannie dobrane składniki aktywne, które przyspieszają procesy naprawcze i regeneracyjne skóry, pomagając skutecznie walczyć z niedoskonałościami.

Wszystkie kosmetyki Bioloq są przebadane dermatologicznie i odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry. Mogą być stosowane jako uzupełnienie kuracji dermatologicznej, a także bez wyraźnych wskazań - przez osoby, które chcą po prostu kompleksowo zadbać o cerę. Produkty Bioliq (kremy, sera itp.) mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn.

Bioliq serum i kremy – kompleksowa pielęgnacja

Kosmetyki Bioliq kojarzone są przede wszystkim z kremami, serami i kuracjami do twarzy, które odpowiadają specjalistycznym potrzebom skóry. Faktem jest, że produkty Bioliq – kremy i inne kosmetyki – mogą być stosowane przez wszystkich. Marka zadbała bowiem, aby dopasować swój asortyment do każdego typu cery.

Marka stale poszerza swój asortyment o nowe kosmetyki. Bioliq to już nie tylko produkty do kompleksowej pielęgnacji cery, ale również preparaty do ciała, m.in. balsamy, oraz kremy do rąk i paznokci o działaniu odżywczym, regeneracyjnym, nawilżającym i naprawczym.

Warto pamiętać, że kosmetyki Bioliq, jak większość dermokosmetyków dedykowanych szczególnym potrzebom skóry, warto stosować seriami - wówczas efekty ich działania są najlepiej zauważalne.

Bioliq na przebarwienia – kultowy produkt marki

Pośród kosmetyków tej marki szczególnym zainteresowaniem cieszy się Bioliq serum, które również możemy dobrać do typu cery i specjalnych potrzeb skóry. W ofercie znajdziemy: aktywną kurację stymulującą, intensywne serum wypełniające, intensywne serum nawilżające, intensywne serum Bioliq pod oczy raz intensywne serum rewitalizujące.

Jedną z “perełek” jest w portfolio marki jest krem Bioliq na przebarwienia, który pomaga pozbyć się np. blizn potrądzikowych i innych niedoskonałości skórnych, zmniejsza widoczność przebarwień i ujednolica koloryt cery.

Kremy Bioliq nie zawierają składników drażniących oraz sztucznych dodatków zapachowych. Neutralne zapachy produktów oraz lekkie, szybko wchłaniające się konsystencje przypadną do gustu zarówno paniom, jak i panom.