Marka: Blend-a-med

Blend-a-med – czas na biały uśmiech

Blend-a-med to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek grupy Procter & Gamble. Początki tego globalnego giganta sięgają do 1837 roku, kiedy to William Procter i James Gamble założyli w Cincinnati (Ohio) niewielki zakład produkujący mydła i świece.

Obecnie P&G to jedno z największych przedsiębiorstw na świecie, którego asortyment obejmuje m.in. kosmetyki, detergenty, środki higieny osobistej, pieluszki dla dzieci oraz baterie. W tej kategorii chcemy zaprezentować Ci produkty marki Blend-a-med, która już od 1990 roku dba o zdrowy uśmiech Polaków.

Blend-a-med 3D White Luxe – trójwymiarowy efekt śnieżnej bieli

Kawa, herbata, czerwone wino, papierosy – te codzienne „grzeszki”  mogą zniweczyć Twoje dążenia do zachowania nieskazitelnie białych zębów. Jeśli nie możesz zrezygnować ze swoich nawyków, wypróbuj produkty z serii Blend-a-med 3D White Luxe. To linia past i preparatów, za pomocą których łatwo pozbędziesz się przebarwień z powierzchni zębów - bez wysiłku, bez kosztownych zabiegów wybielających i bez frustracji wywołanej odstawieniem porannej kawy.

W trosce o zdrowie jamy ustnej zwróć także uwagę na pasty Blend-a-med 3D White Luxe z efektem odświeżenia oddechu oraz pasty niwelujące problemy z dziąsłami.

Blend-a-med Complete Protect 7 – specjalista ds. ochrony jamy ustnej

Bakterie to wróg nr 1 jamy ustnej – powodują próchnicę, paradontozę i choroby przyzębia, są także odpowiedzialne za brzydki zapach z ust. W ich zwalczaniu pomoże Ci prawdziwy Agent 007 wśród past do zębów – Blend-a-med Complete Protect 7.

Podczas szczotkowania pasta zamienia się w puszystą pianę (Active Clean). W tej postaci łatwo dotrze do zakamarków i przestrzeni międzyzębowych, dbając o właściwą higienę jamy ustnej. Dzięki zawartości fluoru, cynku i substancji aktywnych pasta zapewnia wielowymiarowy efekt: chroni szkliwo i dziąsła, zapobiega próchnicy, pomaga zachować biel zębów i odświeża oddech.

Poza wersją klasyczną, Blend-a-med Complete Protect 7 dostępna jest kilku wariantach o dodatkowym działaniu odświeżającym oraz wybielającym.

Blend-a-med Pro Expert – profesjonalna ochrona Twoich zębów

Według skali twardości Mohsa szkliwo zębów jest twarde jak granit, jednak nieodpowiednio traktowane może ulec erozji. Oprócz diety bogatej w wapń i witaminę D, możesz zadbać o zdrowie zębów za pomocą past Blend-a-med Pro Expert.

Dzięki wysokiej zawartości fluoru opóźniają degenerację szkliwa i wspomagają jego remineralizację, aktywnie zapobiegając próchnicy. Obecne w składzie polifosforany chronią przed kamieniem nazębnym i przebarwieniami.

Producenci dodali również fluorek sodu, który likwiduje bakterie odpowiedzialne za płytkę nazębną, choroby dziąseł i nieświeży oddech. Wybierając pasty Blend-a-med Pro Expert, otaczasz swoje zęby profesjonalną opieką i skutecznie zapobiegasz próchnicy.

Pasta Blend-a-med – zadbaj o zdrowie całej jamy ustnej

Krwawiące dziąsła, nieświeży oddech, nieestetyczne przebarwienia, nadwrażliwe zęby – odpowiednio dobrana pasta Blend-a-med pomoże Ci uporać się z każdym problemem jamy ustnej.

Musisz wiedzieć, że wystarczy zaledwie kilkadziesiąt godzin, aby osad nazębny uległ mineralizacji do postaci twardego kamienia nazębnego. Osad zawiera bakterie przyczyniające się do powstania próchnicy, z kolei kamień odpowiada za parodontozę i choroby przyzębia.

Dlatego tak ważne jest, aby stosować pasty, które zapewniają ochronę przed płytką nazębną (osadem) jeszcze długo po szczotkowaniu. To kryterium doskonale spełnia pasta Blend-a-med – zrób zakupy w Super-Pharm i raz na zawsze uporaj się z problemami jamy ustnej.