Marka: Carex

Carex – dba o higienę całej rodziny

Marka Carex to „dziecko” międzynarodowego koncernu PZ Cussons, który w 1993 roku wykupił wrocławski zakład produkcyjny Pollena – tak powstała spółka Cussons Polska S.A. Dziś Carex to jeden z najbardziej cenionych producentów środków higieny osobistej.

Marka zdobyła uznanie również dzięki programowi Akademia Czystych Rąk, propagującemu nawyk mycia rąk wśród uczniów szkół podstawowych. 

Mydło Carex – antybakteryjna ochrona dla całej rodziny

Przez nieumyte dłonie możesz zarazić się m.in.: grypą żołądkową, rotawirusami, salmonellozą, biegunką podróżnych, czerwonką bakteryjną i pasożytami. Aby zapobiec „chorobie brudnych rąk”, sięgnij po mydło Carex – badania potwierdzają, że produkty tej marki usuwają 99,9% bakterii z powierzchni skóry.

Do wyboru masz mydła w płynie i w kostce, w tym produkty myjące dla dzieci. Odkażające mydło Carex jest bezwzględne dla drobnoustrojów, a zarazem nie podrażnia i nie wysusza skóry.

Żel antybakteryjny Carex – idealna czystość w każdej sytuacji

Żel antybakteryjny możesz zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie dostęp do bieżącej wody jest ograniczony, tj. na plac zabaw, w podróż, na kemping czy do pracy na dworze. Buteleczka z wygodnym dozownikiem zapewni Twojej rodzinie 100% higieny w trudnych warunkach.

Spakuj żel antybakteryjny Carex do torebki lub plecaka i korzystaj zawsze wtedy, gdy Twoja skóra jest narażona na zabrudzenie. „Mydło bez wody” warto dać również dziecku, aby samodzielnie umyło rączki, gdy nie ma rodziców w pobliżu.

Kosmetyki do higieny osobistej Carex - opinie o produktach

Carex to lider na polskim rynku mydeł i żeli antybakteryjnych, oferujący również chusteczki myjące oraz żele pod prysznic. Szczególnym uznaniem cieszy się seria kosmetyków dziecięcych Carex – opinie rodziców są jednoznacznie pozytywne.

Mamy chwalą mydła Carex za ładny zapach, skład łagodny dla alergików, zmywanie trudnych plam oraz brak efektu wysuszenia. Możesz zatem zaufać marce Carex – opinie o mydłach i żelach antybakteryjnych potwierdzają ich skuteczność oraz działanie pielęgnacyjne.