Marka: Complidermol

Complidermol 5α to profesjonalna linia preparatów opracowana specjalnie dla osób, które chcą zadbać o zdrowe i gęste włosy.

Wizytówką linii Complidermol 5α jest wysoka jakość produktów, tworzonych z wielką pasją i wiedzą ekspercką.

Pieczołowicie dobierane składniki aktywne zawarte w produktach Complidermol 5α wspomagają kondycję włosa, a ich działanie potwierdzono w badaniach. Opieramy się na sprawdzonej i przebadanej technologii, dzięki temu suplementacja i pielęgnacja naszymi produktami przyczynia się do wzmocnienia włosów. Wysoka dawka składników aktywnych wzmocni cebulki włosów, dzięki temu skóra głowy będzie doskonale odżywiona, a włosy będą mniej wypadać.

Jednoczesne stosowanie formy doustnej i miejscowej, ma za zadanie zwiększać korzystne efekty działania każdego produktu Complidermol 5α, a optymalnie dobrane składniki zapewnią jeszcze większą ich skuteczność.

ZDROWE ŚCIĘGNA I WIĘZADŁA

Tendoactive™ to suplement diety opracowany dla osób, które chcą zadbać o ścięgna i więzadła.

Tendoactive™ swoje działanie zawdzięcza specjalnie dobranym składnikom tj.  siarczan chondroityny kolagen typu I i mangan, który pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych kości. Zawarta w Tendoactive™ witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości.

TENDOACTIVE™ ŚCIĘGNA I WIĘZADŁA*

  • Przebadana naukowo formulacja na ścięgna i więzadła*
  • Pomaga w uzyskaniu prawidłowej struktury ścięgien i więzadeł*
  • Ekonomiczne opakowanie: 60 kapsułek

 

*Mangan pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych kości. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości.