Marka: Dexeryl

Dexeryl to marka produkująca specjalistyczne kosmetyki przeznaczone do leczenia dolegliwości związanych z nadmiernym wysuszaniem się skóry w stanach chorobowych takich jak np. atopowe zapalenie skóry czy rybia łuska. Marka jest częścią firmy Pierre Fabre Dermocosmétique.

Krem Dexeryl

Krem Dexeryl to wyrób medyczny - emolient ochronny do skóry, przeznaczony do leczenia objawów i dolegliwości związanych z nadmierną suchością skóry (swędzenia, pieczenia, wysypki, zaczerwienienia, łuszczenia itp.). Krem Dexeryl to produkt przebadany klinicznie według standardów leków. Zawiera tylko 11 niezbędnych i starannie wyselekcjonowanych składników. Skład kremu Dexeryl jest niezwykle delikatny i specjalnie przystosowany do leczenia skóry z problemami. Produkt pokrywa ciało powłoką ochronną i pozwala uzyskać fizyczny efekt zapobiegający utracie wody w skórze. Tworzy barierę osłaniającą naskórek przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo posiada w składzie glicerol, który dzięki swojemu działaniu nawadniającemu ułatwia zachowanie równowagi wodnej w obrębie naskórka. Krem Dexeryl utrzymuje stałe pH skóry i zapobiega namnażaniu się patogenów. Uzupełnia lipidy i ceramidy płaszcza lipidowego skóry oraz działa przeciwświądowo.

Krem Dexeryl to emolient o ograniczonej do minimum liczbie składników dla jeszcze delikatniejszej pielęgnacji suchej skóry. W jego recepturze znajduje się przede wszystkim biała wazelina, ciekła parafina i glicerol. Krem dostępny jest w trzech pojemnościach: 50 g, 250 g oraz 500 g.

Krem Dexeryl – balsam do ciała

Krem Dexeryl można stosować jako balsam do ciała w przypadku dużej powierzchni skóry zmienionej chorobowo. Opakowanie o pojemności 500 g posiada specjalną pompkę, która umożliwia wygodne dozowanie produktu.

Krem Dexeryl – opinie Szybkie działanie dermokosmetyku, natychmiastowe uczucie ulgi i zauważalna poprawa stanu skóry w krótkim czasie to istotne działanie produktów Dexeryl. Opinie lekarzy dermatologów potwierdzają skuteczność kosmetyków z tej serii.