Marka: DIESEL

Jak powstała marka Diesel?

Marka Diesel działa na rynku już od ponad 40 lat. Powstała we Włoszech w 1978 roku, a jej założycielem jest Renzo Rosso, który już w wieku nastoletnim zajmował się szyciem i projektowaniem. Przedsiębiorczy Włoch bardzo szybko rozwinął swój biznes. Wraz z upływem czasu asortyment marki, który początkowo obejmował wyłącznie odzież, rozszerzono o perfumy czy zegarki.

Zapachy Diesel stanowią kwintesencję zadziornego, wyrazistego i awangardowego charakteru brandu. Kompozycje zamknięte w wyjątkowych flakonach o wyrazistej formie są ukłonem w stronę indywidualizmu i autoekspresji. Zarówno męskie, jak i damskie perfumy to bukiety zapachowe pełne odwagi oraz osobliwego wyrazu.

Perfumy marki Diesel

W asortymencie drogerii Super-Pharm znajdują się wody toaletowe dla kobiet oraz mężczyzn marki Diesel. Wśród nich nie brakuje ciepłych kompozycji z nutami drzewnymi, charakternych bukietów zapachowych o słodko-pikantnej woni czy też orzeźwiających aromatycznych perfum z cytrusowymi akordami.

Perfumy Diesel dla mężczyzn

Perfumy męskie Diesel z oferty Super-Pharm to unikatowe, żywe kompozycje, które sprawdzą się zarówno wiosną, jak i w okresie jesienno-zimowym. Do ich stworzenia wykorzystano m.in. nuty:

  • orzeźwiającej cytryny i słodkiej mandarynki;
  • ciepłego fiołka;
  • soczystego jabłka;
  • żywicznego tytoniu;
  • uwodzicielskiej paczuli;
  • intensywnego styraksu.

Zapachy wyróżniają się dużą trwałością i głębią kompozycji. Wśród nich można znaleźć wody toaletowe z kategorii drzewno-orientalnej oraz drzewno-przyprawowej.

Co więcej, uwagę zwraca nie tylko wyrazista woń perfum, ale i flakony. Jeden z nich został zaprojektowany przez cenionego amerykańskiego tatuażystę i artystę graffiti, Mr Cartoona.

Zapachy Diesel dla kobiet

Zapachy przeznaczone dla kobiet w żaden sposób nie odbiegają wyrazistością i zadziornością od kompozycji stworzonych dla mężczyzn. Woda perfumowana Diesel Loverdose Red Kiss to słodycz i zadziorność zamknięte w eleganckim flakonie w kształcie sera. Nutę głowy stanowi połączenie:

  • wyrazistej czarnej porzeczki;
  • soczystego jabłka;
  • bergamotki;
  • cukru.

Odpowiadają one za pierwsze wrażenia zapachowe po rozpyleniu perfum. Z kolei na serce składają się: orzech laskowy, słodki kwiat pomarańczy, ziarno kakaowca i morela. Charakter całości kompozycji nadaje natomiast bursztynowo-paczulowa baza. Damskie perfumy Diesel są więc romantycznym, kokieteryjnym i głębokim zapachem. Woń jest pełna zmysłowości, kobiecości oraz słodyczy.

FAQ

Gdzie kupić perfumy Diesel?

Perfumy marki Diesel można kupić w Super-Pharm. Poszczególne zapachy dla kobiet i mężczyzn znajdują się w ofercie drogerii online oraz w punktach stacjonarnych. Przed wizytą w sklepie warto sprawdzić dostępność produktu za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Super-Pharm.

Jak pachną perfumy Diesel?

Perfumy Diesel to odważne, zadziorne i wyraziste kompozycje. Tworząc zapachy, marka stawia na ich unikatowość i indywidualizm. W jej portfolio można znaleźć m.in. drzewno-orientalne bukiety zapachowe z paczulą, styraksem czy nutą żywicznego tytoniu.

Jak poznać oryginalne perfumy Diesel?

Aby uniknąć zakupu podrabianych perfum, najlepiej wybierać wyłącznie produkty ze sprawdzonych, zaufanych drogerii. Wątpliwości co do pochodzenia produktu powinna wzbudzić jego zbyt niska cena oraz niestarannie wykonany flakon.