Marka: Diforo

Kilka słów o marce Diforo

Diforo to polska marka specjalizująca się w produkcji urządzeń przeznaczonych do pielęgnacji urody, w tym skóry oraz włosów. W jej portfolio znajdują się m.in. szczoteczki soniczne do twarzy, suszarki do włosów czy urządzenia do peelingu kawitacyjnego i mezoterapii.

Firma Diforo powstała w Rzeszowie i od samego początku swojej działalności stawia na skuteczność, innowacyjność oraz unikalny design. Funkcjonalne urządzenia do pielęgnacji powstały w taki sposób, aby ich użytkowanie przynosiło oczekiwane rezultaty, a jednocześnie przebiegało bezpiecznie i w zgodzie z naturą ludzkiego ciała.

Produkty marki Diforo

Produkty Diforio znajdujące się w asortymencie drogerii Super-Pharm to urządzenia pozwalające kompleksowo zatroszczyć się o skórę i włosy. Wśród nich można znaleźć:

 • szczoteczki soniczne do twarzy z opatentowaną funkcją magnetoterapii;
 • poręczne suszarki do włosów o wyjątkowym designie;
 • urządzenie do ultrasonicznego peelingu kawitacyjnego;
 • wielofunkcyjne przyrządy do mezoterapii i masażu twarzy.

Artykuły są produkowane pod czujnym okiem specjalistów z branży beauty. Urządzenia wyróżnia niebanalna estetyka oraz kompaktowe wymiary. Wszystkie te cechy w połączeniu z solidnym wykonaniem i efektywnością działania pozwalają klientom stworzyć salon piękności w zaciszu własnego domu.

Szczoteczki soniczne Diforo

W asortymencie marki Diforo można znaleźć szczoteczki soniczne wykonane z delikatnego dla skóry silikonu. Dostępne produkty pochodzą z 2 linii:

 • Arum – urządzenia w formie dwuczęściowego zestawu ze szczoteczką i stacją dokującą.
 • Hoya – szczoteczki o nieszablonowym kształcie kwiatu, który pozwala na dotarcie do każdego zakamarka skóry twarzy. Urządzenia posiadają także płytkę przeznaczoną do masażu i aplikacji kosmetyków.

Oczyszczanie cery przy ich użyciu to sposób na precyzyjne usunięcie wszelkich nieczystości, martwego naskórka, sebum oraz pozostałości makijażu, a także pobudzenie mikrokrążenia oraz poprawę jędrności skóry.

W urządzeniach takich jak soniczna szczoteczka do twarzy Diforo Arum Violet zastosowano innowacyjną technologię, która łączy wibracje z obracającymi się koralikami magnetycznymi On-Roll Facial Cleaner. Magnetoterapia przyczynia się do:

 • nawilżenia i wzmocnienia skóry;
 • stymulacji syntezy kolagenu nawet o 300%.

Szczoteczki soniczne Diforo wyposażono w 4 tryby pracy:

Tryb 1oczyszczanie soniczne połączone z pracą kulek magnetycznych (8000 r./min);

Tryb 2 oczyszczanie soniczne połączone z szybszą pracą kulek magnetycznych (13000 r./min);

Tryb 3 – masaż przy użyciu obrotowych kulek magnetycznych;

Tryb 4 – oczyszczanie pulsacyjne i wtłaczanie produktów kosmetycznych.

Suszarka do włosów Diforo

Suszarka marki Diforo to wielofunkcyjne urządzenie o poręcznym kształcie i designie stworzonym przez laureatów prestiżowego konkursu Red Dot Award. Mimo niewielkich rozmiarów suszarka jest wydajna, a zastosowanie specjalnego kanału powietrznego pozwala na oszczędność energii.

Posiada 3 tryby pracy o różnej temperaturze i sile nadmuchu. Sprawdzi się nie tylko do suszenia, ale i stylizacji, modelowania oraz odświeżania fryzury. Suszarkę do włosów Diforo Leste wyposażono w:

 • dyfuzor, który przyczynia się do zwiększenia objętości włosów;
 • dyszę służącą do precyzyjnej stylizacji z funkcją regulacji temperatury;
 • technologię wymiany plazmowej pozwalającą pozbyć się naelektryzowanych włosów, a dodatkowo odświeżyć ich wygląd.

Urządzenia do mezoterapii Diforo

Niewielkie urządzenia do mezoterapii o smukłym kształcie różdżki to sposób na zabiegi dermatologiczne twarzy oraz dłoni we własnym domu. Ich używanie ma przyczyniać się m.in. do stymulacji produkcji kolagenu, poprawy przepływu krwi, jędrności i uelastycznienia skóry oraz wygładzenia zmarszczek. Urządzenia łączą w sobie funkcje:

 • terapii czerwonym światłem;
 • masażu twarzy;
 • masażu przy wykorzystaniu jonów złota lub srebra (w zależności od wybranego modelu);
 • mikroprądu;
 • emisji ciepła.

Urządzenia są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a właściwości ich funkcji takich jak m.in. terapia czerwonym światłem i mikroprądem zostały potwierdzone badaniami klinicznymi. Mogą być stosowane np. w celu redukcji tzw. kurzych łapek czy poprawy wyglądu i odmłodzenia skóry dłoni.

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego Diforo

Ultradźwiękowy peeling kawitacyjny to sposób na głębokie, a jednocześnie bezpieczne i delikatne oczyszczenie cery. Urządzenie od Diforo pozwala usunąć m.in. martwy naskórek, zaskórniki, i inne zanieczyszczenia.

Wyposażono je w stację ładującą z lampą UV, która przyczynia się do utrzymania sterylnej czystości urządzenia. Wśród efektów peelingu kawitacyjnego oprócz starannego oczyszczania cery wymienia się m.in.:

 • redukcję zmian trądzikowych;
 • wyrównanie kolorytu skóry;
 • pobudzenie regeneracji naskórka;
 • stymulację produkcji kolagenu.

FAQ

Jak używać szczoteczki sonicznej Diforo?

 1. Włącz urządzenie, przytrzymując guzik znajdujący się na uchwycie szczoteczki.
 2. Wykonaj demakijaż.
 3. Delikatnie nawilż skórę przy użyciu czystej wody.
 4. Zaaplikuj produkt do oczyszczania bezpośrednio na skórę twarzy lub na szczoteczkę.
 5. Wybierz odpowiedni tryb urządzenia (1,2 lub 4) i przesuwaj jego główkę po skórze twarzy.
 6. Usuń z cery pozostałości kosmetyku.
 7. Aby zakończyć oczyszczanie masażem, nałóż na skórę olejek i wybierz tryb 3.
 8. Delikatnie wyczyść szczoteczkę wodą, a następnie osusz ściereczką.
 9. Przejdź do dalszych etapów pielęgnacji.

Diforo – co to za marka?

Diforo to polska marka z Rzeszowa, która zajmuje się produkcją innowacyjnych urządzeń do pielęgnacji. W jej asortymencie znajdują się m.in. szczoteczki soniczne do twarzy z funkcją mezoterapii oraz suszarki do włosów wykorzystujące technologię wymiany plazmy.

Diforo – co warto kupić?

Podczas wyboru produktów marki Diforo najlepiej bazować na swoich potrzebach i preferencjach. W jej portfolio znajdują się m.in. szczoteczki soniczne do twarzy oraz urządzenia do mezoterapii i peelingu kawitacyjnego. Artykuły te są dostępne w drogeriach Super-Pharm.

Czy urządzenie do mezoterapii Diforo działa?

Urządzenia do mezoterapii od marki Diforo wykorzystują kilka funkcji zabiegów dermatologicznych, w tym m.in. terapię czerwonym światłem i mikroprądem. Ich skuteczność (w tym wpływ na redukcję powstających zmarszczek) potwierdzono badaniami klinicznymi.