Marka: Dr Beckmann

O marce Dr. Beckmann

Dr. Beckmann to marka zajmująca się produkcją specjalistycznych środków do prania i czyszczenia domu. Firma działa na rynku już od ponad 40 lat. Przez ten czas dostarcza swoim klientom m.in. odplamiacze, chusteczki zapobiegające farbowaniu ubrań oraz środki do czyszczenia powierzchni w kuchniach i łazienkach.

Pierwszym produktem w portfolio niemieckiej firmy, która później przekształciła się w markę Dr. Beckmann, były Odplamiacze Precyzyjne. Trafiły one do rąk klientów w 1972 roku.

Później przyszedł czas na sól do odplamiania, środki do czyszczenia domu i szereg innych produktów, które obecnie można znaleźć na półkach sklepowych w 80 krajach.

Produkty Dr. Beckmann

Środki Dr. Beckmann wyróżniają się wysoką jakością oraz formułami opartymi na innowacyjnych rozwiązaniach. Ich produkcji towarzyszy szereg testów i badań, które potwierdzają wysoką skuteczność artykułów (odplamiacze działają na ponad 150 rodzajów plam).

Dr. Beckmann stawia na zrównoważony rozwój. Z tego względu firma m.in. korzysta z ekologicznych źródeł energii oraz ogranicza wykorzystanie substancji chemicznych i plastiku. Produkty są testowane dermatologicznie.

Produkty do odplamiania i odbarwiacze Dr. Beckmann

Odplamiacze Dr. Beckmann to produkty do skutecznego usuwania nawet najbardziej uporczywych plam oraz przykrych zapachów. Poszczególne z nich działają m.in. na plamy z dezodorantów, tłuszczu, trawy, atramentu, czerwonego wina czy kawy.

Skuteczne usuwanie zabrudzeń idzie w parze z ochroną materiałów – środki nie powodują blaknięcia kolorów. Odplamiacze są dostępne w opakowaniach z dozownikami ułatwiającymi ich precyzyjną aplikację oraz czyszczenie różnych tkanin i powierzchni, w tym:

  • tapicerek,
  • ubrań.

W asortymencie Super-Pharm można również znaleźć odplamiacz Dr. Beckmann ze szczoteczką, który świetnie sprawdzi się do usuwania plam z dywanów, a także odbarwiacz, czyli środek do usuwania niepożądanych kolorów z zabarwionych tkanin.

Środki do wybielania tkanin Dr. Beckmann

Gama środków wybielających Dr. Beckmann to: chusteczki aktywne do prania, a także sól do prania Dr.Beckmann Intensywna Biel do usuwania plam i osadów oraz wybielania materiałów, np. firanek.

Produkty działają już w temperaturze 20 stopni Celsjusza. Są skuteczne w przywracaniu materiałom nieskazitelnej bieli oraz ochronie tkanin przed żółknięciem i szarzeniem.

Chusteczki do prania Dr. Beckmann

Oprócz egzemplarzy wybielających w asortymencie niemieckiej marki znajdują się specjalne chusteczki, które służą do ochrony ubrań przed farbowaniem. Dostępne są zarówno środki do wielokolorowych, jak i ciemnych tkanin.

Warto zwrócić uwagę na ekologiczne chusteczki wyłapujące kolor Dr. Beckmann, które wykonano z naturalnych włókien roślinnych. Asortyment dopełniają chusteczki do prania, czyli alternatywa dla tradycyjnych płynów, proszków czy kapsułek.

Perfumy do prania Dr. Beckmann

Produkty te nadadzą ubraniom przyjemnego zapachu podczas prania lub suszenia w suszarce bębnowej. Nie są to środki zmiękczające, wobec czego z powodzeniem można stosować je do wszystkich tkanin. W ofercie Super-Pharm znajdują się perfumy do prania o różnych zapachach.

Środki czyszczące Dr. Beckmann

W portfolio marki Dr. Beckmann można znaleźć także produkty do czyszczenia różnych powierzchni, w tym środki do:

  • kuchenek ceramicznych;
  • lodówek i zamrażarek;
  • piekarnika.

Nie zabrakło środków odkamieniających, które sprawdzą się m.in. do chromu, porcelany, szkła czy akrylu. Asortyment dopełnia preparat do pielęgnacji pralek. Produkt nie tylko usuwa brud, ale i chroni elementy urządzenia przed korozją.

FAQ

Do czego stosować odbarwiacz Dr. Beckmann?

Odbarwiacz Dr. Beckmann to środek do usuwania niepożądanych kolorów z zafarbowanych tkanin. Stosuje się go podczas prania kolorowych i białych ubrań. Oryginalna farba na ich włóknach musi być trwała. Produkt nie sprawdzi się jednak m.in. w przypadku jeansów oraz włókien syntetycznych.

Jak stosować odplamiacz Dr. Beckmann?

Odplamiacze należy stosować zgodnie ze wskazaniami producenta. Sposób użycia może różnić się w zależności od wybranego środka. Przykładowo odplamiacz Dr. Beckmann do dywanów nakłada się przy pomocy gąbki przymocowanej do aplikatora. Przed użyciem należy przekłuć membranę zabezpieczającą przy pomocy igły.

Jak używać mydełka odplamiającego Dr. Beckmann?

Przed użyciem mydełka odplamiającego Dr. Beckmann należy delikatnie zwilżyć zabrudzoną tkaninę oraz środek. Następnym krokiem jest dokładne pocieranie plamy przy pomocy mydełka. Na końcu powinno się spłukać środek przy użyciu wody lub przetrzeć materiał czystą ściereczką.

Który produkt Dr. Beckmann jest godny polecenia?

Dr. Beckmann to duża firma, która działa na rynku już od ponad 40 lat i cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów. Konsumenci chętnie wybierają m.in. odplamiacze, sól do prania oraz środki do czyszczenia domu marki Dr. Beckmann.