Marka: Elmex

Elmex – żel, pasta, a może płyn do płukania? Postaw na piękny i zdrowy uśmiech!

Zdrowe zęby i ładny uśmiech to coś, o czym marzy każdy z nas. Dokładne mycie zębów nie wystarczy. Wybór środków do pielęgnacji jamy ustnej dostępnych na rynku jest naprawdę ogromny. Jak spośród nich wyszukać ten, który najlepiej wykona postawione przed nim zadania?

Na uwagę zasługują artykuły marki Elmex – np. produkowany przez Elmex żel do fluoryzacji. To produkt dla osób dorosłych, ale bez problemu mogą go używać także dzieci powyżej 6 roku życia. Żel do fluoryzacji pomaga zapobiegać rozwojowi kamienia nazębnego. Sprawdzi się on również jako środek wspomagający leczenie próchnicy na początkowym etapie jej rozwoju.

Jeśli zmagasz się z nadwrażliwością odsłoniętych szyjek zębowych, proponowany przez Elmex żel z aminofluorkami pomoże Ci uporać się także z tą przypadłością. To specjalistyczny, niezwykle skuteczny w działaniu preparat. Nie musisz korzystać z niego codziennie. Wystarczy jedna lub dwie aplikacje tygodniowo.

Pasta Elmex – właściwa ochrona przed próchnicą

Pasta Elmex to produkt do codziennego stosowania. Możesz zdecydować się na pastę klasyczną, uniwersalną lub taką, która nastawiony jest na rozwiązywanie konkretnych problemów. Może to być nadwrażliwość zębów czy podwyższona tendencja do gromadzenia się osadu.

Pasta Elmex zawiera w swojej formule aktywny aminofluorek. To składnik prowadzący do utwardzenia szkliwa zębów, przez co wykazują one mniejszą podatność na szkodliwe działanie kwasów. Środek ten dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu zapewniona przez niego ochrona jest kompleksowa. Pasta Elmex może okazać się pomocna także po wybielaniu zębów w gabinecie stomatologicznym. Dzięki niej możesz szczotkować zęby bez uczucia dyskomfortu.

Elmex dla dzieci – ochrona zębów i jamy ustnej od najmłodszych lat

Elmex zajmuje się produkcją nie tylko artykułów dla dorosłych, ale również dla dzieci. Pasta Elmex przeznaczona jest do pielęgnacji pierwszych ząbków maluszków. Chroni przed powstawaniem ubytków poprzez wytworzenie na ich powierzchni warstwy zabezpieczającej je przed utratą cennych minerałów.

Pasta Elmex dla dzieci może być stosowana od momentu pojawienia się pierwszych mlecznych zębów, aż do czasu, gdy zastąpią je zęby stałe. Ma to przeważnie miejsce u dzieci około 6. roku życia. Twoja pociecha polubi tę pastę głównie za jej słodki smak, dzięki któremu mycie ząbków będzie dla niej źródłem wielkiej przyjemności.

Firma Elmex przygotowała dla dzieci pełny wachlarz produktów, za których sprawą będą miały ładne i zdrowe ząbki, a przy tym przyswoją również prawidłowe nawyki w zakresie dbania o higienę jamy ustnej. Wśród produktów adresowanych do najmłodszych oferowanych przez tę markę można wymienić jeszcze szczoteczki do zębów oraz płyn do płukania jamy ustnej.

Preparaty Elmex – opinie użytkowników

Produkty firmy Elmex mają opinię preparatów specjalistycznych, z wyższej półki. Po części wynika to z faktu, iż dawniej można było je nabyć jedynie w aptekach. Obecnie dostępne są w każdej drogerii oraz markecie – znajdziesz je również w drogerii internetowej Super-Pharm.

Pozytywne oceny osób, które miały okazję ich używać w dużej mierze dotyczą ich wartościowego składu. Żel Elmex wyróżnia się wysoką zawartością fluoru, która przekłada się na niezwykle efektywną ochronę przed kwaśnym środowiskiem panującym w jamie ustnej. Wiele osób zachwala pasty do zębów tego producenta, gdyż przy regularnym ich stosowaniu zaobserwowały wyraźną poprawę stanu swojego uzębienia. Pasty Elmex zyskały opinię produktów wartych stosowania, także dzięki stomatologom, którzy chętnie rekomendują je swoim pacjentom.

Pokaż więcej
Ładuję...
Minimalna długość zapytania wynosi 3
Podobne wyszukiwania
Vichy
marki
loreal
magento garnier 4807
apap