Marka: Flagolie

O Marce Flagolie

Witaj w domu cudów. Witaj we Flagolie.

We Flagolie podążamy za pięknem tworzenia produktów, które otaczają Cię zmysłową troską. To harmonia doświadczeń dla ciała, duszy i domu. U nas zaznasz relaksu dla ciała i duszy, dzięki naturalnym kosmetykom i świecom sojowym.

Świece sojowe

Nasz flagowy produkt. Od niech wszystko się zaczęło. Wykonujemy je z naturalnego wosku sojowego. Nie zawierają pestycydów, barwników oraz innych szkodliwych substancji. W przeciwieństwie do parafiny, wosk sojowy pozbawiony jest toksyn.

Nasze naturalne świece sojowe to prawdziwy rarytas dla miłośników wyjątkowych zapachów i pięknej estetyki. Korzystamy z najwyższej jakości składników, aby stworzyć produkty, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także wypełniają przestrzeń Twojego domu delikatnymi i relaksującymi aromatami. Dzięki świecom Flagolie stworzysz ulotną atmosferę harmonii i relaksu.

Świece sojowe Flagolie to aromatyczna podróż przez różnorodność zapachów, od nut słodkich, owocowych przez głębokie i stonowane. Odkryj wszystkie kolekcje, aby znaleźć świecę, która odzwierciedla Twój gust i nastrój.

Perfumy dla domu

Zapewniają przyjemny zapach w pomieszczeniu, który pokocha zarówno domownik jak i gość. W ofercie znajdziesz nuty orzeźwiające, delikatne, słodkie, a także wyraźne i eleganckie. Perfumy podajemy w estetycznych i minimalistycznych flakonach polskiej produkcji, który dobrze komponuje się z wieloma stylami wnętrz.

Pielęgnacja w Zgodzie z Naturą

Rodzina Flagolie to również marka CIAŁOCUD, która powstała, aby troszczyć się nie tylko o duszę, ale i ciało. Kosmetyki naturalne Ciałocud pozwalają Ci doświadczyć rytuału piękna…to nie tylko pielęgnacja, to także czas na poznawanie i akceptowanie własnego ciała. Pozwól sobie na tę intymną podróż ku pięknu i równowadze. W ofercie znajdziesz między innymi masła do ciała, kremy, sole do kąpieli, mydła, olejki.

Dlaczego Flagolie?

  Made in Poland: Jesteśmy polską firmą z Krakowa, korzystamy z europejskich dostawców surowców i lokalnych hut w których zaopatrujemy się w szkło do naszych świec i kosmetyków.
  ✓ Naturalność: Ekologia nie jest dla nas chwilowym trendem, lecz naczelną zasadą. Nasze produkty są oparte na naturalnych składach w trosce o Wasze bezpieczeństwo i jakość użytkowania.
  ✓ Estetyka: Kładziemy duży nacisk na estetykę opakowań oraz design produktów tak, aby były także funkcjonalną ozdobą Twojego domu.
  ✓ Zróżnicowana oferta: Dbamy o duszę i ciało. Oferujemy zarówno świece, które nadadzą Twojemu domowi wyjątkowy nastrój, jak i kosmetyki, które pozwolą Ci zadbać o swoje ciało w sposób naturalny.