Marka: Frank Fruities

Frank Fruities – o marce

Frank Fruities to szwajcarska firma, której siedziba znajduje się w Genewie. Zajmuje się produkcją suplementów diety w postaci kolorowych żelków. Pomysł na założenie przedsiębiorstwa zrodził się w wyniku obserwacji założycieli. Zauważyli oni, że ludzie często nie dokańczają np. opakowań z witaminami.

Wiąże się to m.in. z tym że samo przyjmowanie suplementów nie jest dla nikogo zbytnią przyjemnością. Postanowili zatem stworzyć produkty w innej formie, aby nie trzeba było walczyć z ich smakiem ani popijać tabletek wodą. W ten sposób powstały miękkie żelki na bazie owoców.

Produkty marki Frank Fruities

Mimo że forma peparatów Frank Fruities nie przypomina typowego asortymentu aptecznego, są to suplementy diety. Zanim zacznie się je stosować, trzeba poddać się konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Nie wolno też przekraczać sugerowanych przez producenta dawek z ulotki. Co charakteryzuje żelki?

  • Powstają w ponad 90% z owoców.
  • Mogą je spożywać weganie.
  • Smak i kolor uzyskują dzięki naturalnym składnikom.
  • Produkuje się je w Niemczech.

Preparaty Frank Fruities

Preparat Frank Fruities Zdrowe Włosy Skóra i Paznokcie Żelki stworzono z myślą o osobach, które chcą zadbać o swój wygląd od wewnątrz. Zawiera kompleks 13 witamin i minerałów przeznaczonych dla kobiet. Produkt może korzystnie wpływać na wygląd i stan włosów, paznokci oraz skóry. Nie zawiera dodatku cukru.

Inny przykład to żelki Frank Fruities Aktywne Żelazo, które służą do uzupełniania niedoborów żelaza. Przed zastosowaniem należy wykonać badania krwi wskazujące, czy ma się braki tego składnika w organizmie. W kompozycji znajdują się m.in. czarne porzeczki i jabłka.

Żelki multiwitaminowe Frank Fruities

Charakterystycznym dla marki suplementem diety są wegańskie żelki multiwitaminowe Frank Fruities Energia i Metabolizm. Ich zadaniem jest wspieranie organizmu w codziennym funkcjonowaniu. Mają one przyspieszać metabolizm energetyczny i dostarczać antyoksydanty.

Dla najmłodszych powstały żelki multiwitaminowe Frank Fruities Zdrowie Dziecka. Zawierają m.in. biotynę i jodynę. Mogą wspierać działanie układu nerwowego i immunologicznego. Ich właściwości pozwalają na wsparcie prawidłowego rozwoju wzroku.

FAQ

Co to za marka Frank Fruities?

Frank Fruities to szwajcarska marka wytwarzająca suplementy diety w postaci owocowych żelków. Produkty powstają z naturalnych składników i nie zawierają żadnych zbędnych dodatków ani komponentów pochodzenia zwierzęcego.

Gdzie kupić suplementy Frank Fruities?

Suplementy Frank Fruities znajdują się w asortymencie Super-Pharm. Apteka działa zarówno stacjonarnie, jak i online. Na stronie internetowej można sprawdzić dostępność żelków w wybranych punktach w Polsce.

Jak używać suplementów Frank Fruities?

Każdy suplement diety Frank Fruities ma osobną instrukcję z zaleceniami co do stosowania. Nie wolno przekraczać sugerowanych dawek. Dodatkowo najlepiej skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, który pomoże dobrać porcję odpowiednią dla danego organizmu.