Marka: FUN FACTORY

Historia marki Fun Factory

Założycielami firmy Fun Factory są Dirk Bauer i Michael Pahl. Niemieccy inżynierowie rozpoczęli swoją działalność w 1996 roku. Ich pierwszy prototyp dildo powstał z plasteliny. Mężczyźni zauważyli, że na rynku erotycznym nie ma atrakcyjnych zabawek, które spełniałyby oczekiwania klientów. Ówczesne gadżety były zwykle słabej jakości.

Firma rozpoczęła swoją działalność w Bremie i tam do dziś znajduje się jej siedziba. Bauer i Pahl najpierw wprowadzili do sprzedaży dilda Fun Factory, które różniły się od innych m.in. kolorem. Po jakimś czasie marka wypuściła pierwszy wibrator, który można było ładować. Od tamtej pory nieustannie poszerza swój asortyment o zabawki, które mają spełniać oczekiwania wszystkich klientów. W ofercie Fun Factory znajdują się produkty niemal dla wszystkich osób – do wykorzystywania samodzielnie i z innymi.

Poza gadżetami firma zajęła się wytwarzaniem kubeczków menstruacyjnych. Misją marki jest postawienie na wygodę połączoną z przyjemnością. Na oficjalnej stronie producenta można przeczytać – „Życie jest za krótkie, żeby nie mieć przyjemności z seksu, prawda?!”.

Produkty marki Fun Factory

Pierwszy produkt firmy miał kształt pingwina. Dziś trudno znaleźć już kolor czy design, którego nie byłoby w asortymencie marki. Dilda i wibratory Fun Factory mają przeróżne rozmiary, aby każdy mógł znaleźć wśród nich coś dla siebie. Zabawki powstają z całkowicie bezpiecznych dla ciała materiałów, w tym przede wszystkim z silikonu. Produkty przedsiębiorstwa niejednokrotnie zdobyły nagrody i wyróżnienia za stosowane w nich innowacyjne rozwiązania.

Kubeczki menstruacyjne Fun Factory

Firma słynie z przełomowych zabawek erotycznych, ale na uwagę zasługuje również dostępny w Super-Pharm kubeczek menstruacyjny Fun Factory Mały A Turkus. W zestawie znajduje się jeszcze antybakteryjny woreczek do przechowywania. Produkt powstaje z silikonu medycznego i służy do przechwytywania krwi menstruacyjnej. Jest to znacznie bardziej przyjazne dla środowiska rozwiązanie w porównaniu z podpaskami czy tamponami. Kubeczek można używać wielokrotnie, a jego unikatowy kształt idealnie dopasowuje się do ścian pochwy i zapewnia szczelność przez cały dzień.

Wibratory, korki i kulki Fun Factory

Wibratory Fun Factory nadają się zarówno do korzystania samodzielnego, jak i z drugą osobą. Można znaleźć wśród nich i mniejsze, i większe modele przeznaczone dla zwolenników mocnych wrażeń. Przykładem urządzenia o sporych rozmiarach jest Fun Factory Wibrator Tiger Black Line. To wodoodporny sprzęt o długości 22,5 cm, który oferuje 6 rodzajów wibracji prostych i tyle samo rytmów stymulacji. Dzięki lampkom zlokalizowanym u nasady widać, jaki jest stopień naładowania, więc możesz łatwo monitorować stan jego baterii, tak by zawsze był w gotowości.

Jeśli szukasz modelu o innym kształcie, sprawdź Fun Factory Wibrator Miss Bi Różowy. To urządzenie, które ma aż dwa silniczki, ponieważ może oddziaływać zarówno na punkt G, jak i na łechtaczkę. Ten wibrator to idealna zabawka dla kobiet, ale sprawdza się również podczas zbliżeń z partnerem. Inne, ciekawe doznania daje Fun Factory Pulso-wibrator Sundaze Pistacja. Ma on aż 11 trybów szybkości, a na dodatek jest wyposażony w specjalną blokadę na czas podróży, więc można mieć pewność, że nie włączy się niespodziewanie w walizce.

Przedsiębiorstwo ma w asortymencie również takie produkty jak Fun Factory Korek Analny Bootie Mały S Czarny. Ma on 7,5 cm długości i odpowiada za miejscowy masaż analny. W Super-Pharm znajdziesz Fun Factory Kulki Smartball Uno Winogronowe, czyli sprzęt do ćwiczenia mięśni dna miednicy. Ma on sporo zastosowań i poza samą przyjemnością używa się go także wspomagająco w procesach leczenia. Trening z kulkami może pomóc w zapobieganiu kłopotom z nietrzymaniem moczu.

Urządzeniem, które nadaje się do jednoczesnego użytku przez kobietę i mężczyznę, jest Fun Factory Pierścień Wibrujący NŌS Morski. Ma specjalny otwór przeznaczony na penisa, a umieszczone na nim wypustki powstały po to, by podczas penetracji stymulować łechtaczkę partnerki. Dzięki temu w tym samym czasie korzyść z wibracji czują dwie osoby. Wszystkie te urządzenia można wykorzystywać z lubrykantami wodnymi, przez co doznania stają się jeszcze przyjemniejsze.

FAQ

Jaki kubeczek menstruacyjny Fun Factory?

Na początek można kupić mały kubeczek menstruacyjny od Fun Factory, który jest łatwy w aplikacji i ma stosunkowo dużą pojemność jak na niewielki rozmiar.

Jak założyć kubeczek menstruacyjny od Fun Factory?

Aby założyć kubeczek menstruacyjny, najpierw trzeba stanąć w rozkroku. Jeśli szukasz wygodnej pozycji do aplikacji, spróbuj postawić jedną stopę na toaletę lub brzeg wanny. Następnie należy złożyć kubeczek według instrukcji dołączonej do opakowania. Zaciska się go palcami, aby był mniejszy i łatwiejszy w aplikacji. Później wsuwa się go do pochwy i puszcza, a on rozkłada się w jej wnętrzu.