Marka: Gillette

Gilette – żele do golenia i akcesoria nie tylko dla mężczyzn

Gillette to firma, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynie z produkowania produktów do golenia przeznaczonych dla mężczyzn, choć marka ma również swoją serię dla kobiet. Wśród nich najbardziej słynna jest maszynka oraz żel do golenia Gillette.

W czym tkwi sekret sukcesu marki Gillette?

Gillette to przede wszystkim doskonałej jakości produkty, które mocno ewoluowały na przestrzeni czasu, tak aby zapewnić jak największą skuteczność oraz komfort podczas usuwania zarostu. Dopasowują się do potrzeb każdego mężczyzn.

Maszynki Gilette są wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań. To właśnie za ich sprawą golenie jest coraz łatwiejsze, szybsze, przyjemniejsze oraz - co ważniejsze - jeszcze dokładniejsze.

Każda maszynka posiada wbudowany pasek nawilżający, który chroni skórę przed podrażnieniami. Daje przyjemne uczucie chłodzenia, niweluje wszelki dyskomfort. Podobne działanie posiada żel do golenia Gillette.

Nowoczesne technologie a maszynki Gilette

Maszynki produkowane przez Gillette mają ruchomą głowicę, dzięki której płynnie przesuwają się po skórze oraz docierają do wszystkich trudno dostępnych miejsc. Tak duża staranność golenia zapewni Ci nienaganny wygląd przez cały dzień bez nieestetycznych czerwonych punkcików na twarzy oraz kłopotliwych. Sporym ułatwieniem, które posiadają maszynki Gilette, jest rączka o ergonomicznym kształcie gwarantująca pewny i wygodny chwyt, co w trakcie usuwania zarostu także nie jest bez znaczenia.

Zaopatrz się w wymienne wkłady Gilette

Ostrza Gilette są cienkie i bardzo delikatne. A to z kolei sprawia, że nie szarpią i nie ciągną skóry. Ryzyko zacięcia się jest ograniczone do minimum, a równocześnie każdy włos jest usuwany tuż u nasady.

Równie praktycznym rozwiązaniem są wymienne wkłady Gilette. Producent zadbał o to, by ostrze, wraz z którym zakupiłeś maszynkę, służyło ci jak najdłużej. Jednak wiadomo, że prędzej czy później ulegnie ono stępieniu, a to z kolei odbije się na jakości golenia. Wtedy przydadzą Ci się wymienne ostrza łączone w zestawach. Zestaw zawiera przeważnie 4 sztuki, choć bywają i większe.

Biorąc pod uwagę, że jedno takie ostrze posłuży ci najpewniej przez około 3 do 4 tygodni, wkłady Gilette mogą posłużyć jako zapas na kilka miesięcy.

Ostrza Gilette – wydajne i wyjątkowo precyzyjne

Ostrze to najważniejszy element każdej maszynki. W tym obszarze liczy się nie tylko jego jakość, ale
i ilość. Ostrza Gilette posiadają budowę, która przekłada się na ogromną wydajność golenia.
Z pewnością będziesz z niej zadowolony. Pierwsze maszynki tego producenta miały 3 ostrza. Najnowsze modele posiadają ich aż 5. Aby chronić skórę przed podrażnieniami, stosuj żel do golenia Gillette. Zapewni maszynce odpowiedni poślizg oraz ukoi podrażnioną skórę.

Jak już zostało wspomniane, Gillette to nie tylko produkty dla mężczyzn. Marka wypuściła również linię maszynek do golenia oraz kosmetyków stworzonych z myślą o delikatniejszej skórze i włoskom u kobiet i dziewcząt – jest to linia Venus.

Po produkty marki Gillette oraz innych marek zapraszamy do drogerii internetowej Super-Pharm!