Marka: Health Labs Care

Jak powstała marka Health Labs Care?

Health Labs Care to polska marka, która oferuje suplementy diety, naturalne kosmetyki oraz artykuły spożywcze (żywność funkcjonalną). Założyciele zauważyli, że na rynku brakuje produktów łączących wysoką skuteczność z naturalnym składem. Zadbali więc o to, by ich wyroby zawierały wyselekcjonowane formy składników aktywnych, a przy tym były bezpieczne zarówno dla organizmu, jak i środowiska. Misją marki jest pomoc klientom w dbaniu o zdrowie, wygląd i samopoczucie.

Marka wprowadza na polski rynek innowacyjne rozwiązania, dbając przy tym o wysoką jakość. Health Labs zaczynało wyłącznie od sprzedaży internetowej, jednak teraz produkty firmy są dostępne także stacjonarnie.

Produkty Health Labs Care

Wszystkie produkty Health Labs są stworzone w taki sposób, by łączyć naturalne składniki z innowacyjną formą. Marka wykorzystuje badania naukowe i najnowsze rozwiązania z branży kosmetycznej i spożywczej, a także współpracuje z ekspertami

Dzięki temu formuły suplementów i kosmetyków są łatwiej przyswajalne, a stężenia substancji aktywnych dobrane tak, by rzeczywiście działać. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i gwarancji jakości wszystkie suplementy przebadano ponadto w niezależnym laboratorium J.S. Hamilton Poland.

Marka dużo uwagi poświęca także ekologii i dba o to, by opakowania były wykonane z surowców zdatnych do recyklingu. Większość z nich jest wytworzona ze szkła i metalu. Wiele produktów nadaje się również do stosowania przez wegan.

Suplementy Health Labs

Główną gałęzią działalności marki Health Labs jest produkcja suplementów diety. Są one dostępne w różnych formach, m.in. kapsułek, saszetek z proszkiem do rozpuszczania, żelków czy płynu.

Preparaty zostały podzielone na linie produktowe. Dzięki temu łatwiej dopasować suplement do swoich aktualnych potrzeb, np. osłabionych włosów i paznokci, spadku odporności, problemów trawiennych czy kłopotów z pamięcią i koncentracją. W laboratoriach Health Labs powstała również specjalna seria dla dzieci – z takimi preparatami jak np. Health Labs Care MyKids Brain.

Wśród stosowanych substancji aktywnych znajdują się witaminy (np. E, D czy z grupy B), kolagen, hialuronian sodu, magnez, czarny bez, colostrum i wiele innych najwyższej jakości surowców. Suplementy Health Labs czerpią przede wszystkim z bogactwa natury.

Kosmetyki do twarzy Health Labs

Wśród produktów marki znajduje się także gama kosmetyków do twarzy. Dzięki kilku kolekcjom produktowym można dobrać preparaty do potrzeb skóry i zadbać m.in. o nawilżenie, zahamowanie procesów starzenia, normalizację wytwarzania sebum czy wyrównanie kolorytu.

Asortyment obejmuje przede wszystkim sera, kremy, emulsje i maski o bogatych recepturach. Kosmetyki także powstają na podstawie najnowszej wiedzy, dzięki czemu sprawdzą się jako element skutecznej pielęgnacji.

Produkty spożywcze Health Labs

Polska marka oferuje również produkty spożywcze. To żywność funkcjonalna z dobroczynnymi składnikami, np. kawa z dodatkiem roślin adaptogennych.

Popularnością cieszą się także koktajle z dużą zawartością białka oraz substancjami aktywnymi, które uzupełniają codzienną dietę, takie jak Health Labs Care Shape Me. Mają one również pyszne smaki, takie jak truskawka ze śmietanką czy czekolada z wiśnią.

FAQ

Gdzie kupić produkty Health Labs?

Suplementy, kosmetyki i żywność Health Labs Care kupisz w sklepie internetowym Super-Pharm. Możesz zamówić dostawę pod wskazany adres lub zakupić stacjonarnie w drogerii Super-Pharm. 

Ile kosztują suplementy Health Labs?

Cena poszczególnych produktów Health Labs Care zależy od takich czynników jak wielkość opakowania, rodzaj produktu czy wykorzystane składniki aktywne. Ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych.

Czy marka Health Labs jest z Polski?

Tak, Health Labs to polska marka z siedzibą w Białymstoku. Wykorzystuje jednak nie tylko polskie składniki, ale też substancje z całego świata.

Jak stosować suplementy Health Labs?

Informacja na temat dawkowania zawsze znajduje się na opakowaniu. Jeśli nie masz pewności, skonsultuj się z lekarzem, który pomoże dobrać odpowiednią dawkę.

Czy produkty Health Labs mogą być stosowane przez wegan?

Wiele z nich nadaje się dla wegan, jednak nie wszystkie. Zanim sięgniesz po konkretny preparat, sprawdź więc skład i oznaczenia na opakowaniu.

Czy Health Labs dba o ekologię?

Marka w taki sposób tworzy swoje produkty, by były bezpieczne dla człowieka i całego środowiska. Wykorzystuje tworzywa odpowiednie do recyklingu, a surowce pozyskuje ze zrównoważonych źródeł.