Marka: Isispharma

O marce Isispharma

Isispharma to specjalista od zaburzeń pigmentacji i zapalnych schorzeń skóry

Jesteśmy francuski laboratorium dermokosmetycznym, a naszym celem jest dostarczyć pacjentom skuteczne rozwiązania, ale bez działań niepożądanych. Nazwa marki jest zaczerpnięta z od mitycznej bogini Izydy, która miała magiczną zdolność uleczania i ochrony.

W Isispharma jesteśmy francuskim rodzinnym laboratorium zaangażowanym w świadczenie usług pacjentom. Od ponad 30 lat badamy naturalne mechanizmy i zaburzenia równowagi skóry, aby zachować i przywrócić jej homeostazę dzięki skutecznym rozwiązaniom, które szanują Twoją skórę.

Nasze zobowiązanie: Sprawmy, aby dermatologia była dostępna, oparta na współpracy i transparentna

Dostępna, bo wierzymy, że każdy ma prawo do takiego samego poziomu opieki. Oparta na współpracy, ponieważ słuchamy pacjentów i pracowników ochrony zdrowia, aby opracowywać rozwiązania dermatologiczne, które zapewniają rzeczywiste rezultaty. Transparentna, ponieważ w dzisiejszych czasach potrzeba przejrzystości i zaufania między konsumentami a laboratoriami jest niezbędna.

Kierując się tymi 3 zobowiązaniami, napędzamy postęp w dermatologii i projektujemy coraz skuteczniejsze produkty do pielęgnacji skóry, które zapewniają dobre samopoczucie pacjentów. Wspólnie podejmujemy działania dla Twojej skóry.

Nasza misja

Opracowywać najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania, aby pomóc wszystkim, którzy cierpią z powodu dysfunkcji skóry.

Badamy mechanizmy homeostazy skóry

W oparciu o prace profesora Claude'a Bernarda nad homeostazą skóry opracowujemy rozwiązania dermatologiczne, które pomagają skórze odzyskać jej naturalną równowagę.

Wybieramy najlepsze składniki aktywne

Nasze rozwiązania dermatologiczne zawierają syntetyczne i naturalne ekstrakty, które zostały przetestowane klinicznie pod kątem optymalnego ukierunkowania. Ograniczamy użycie zbędnych składników, oferując gamy produktów, które są małe, ukierunkowane i niedrogie.

Pomagamy pacjentom odzyskać pewność siebie

Dostarczamy ludziom rozwiązania ich problemów skórnych dzięki niezrównanej skuteczności naszych produktów. Tworzymy z pacjentami bliską relację opartą na zaufaniu, opartą na ich potrzebach.