Marka: Johnsons Baby

O marce Johnson’s Baby

Johnson’s Baby to marka specjalizująca się w produkcji łagodnych środków myjących i pielęgnacyjnych dla dzieci i niemowląt. Brand należy do amerykańskiego międzynarodowego koncernu Johnson & Johnson i działa na rynku już od ponad 125 lat.

Nadrzędną misją Johnson’s Baby jest tworzenie delikatnych, w pełni bezpiecznych produktów, które pozwolą zatroszczyć się o higienę najmłodszych w sposób dostosowany do potrzeb ich wrażliwej skóry.

Z tego względu łagodne formuły płynów, szamponów, oliwek i innych środków powstają przy użyciu starannie przebadanych składników. Każdy z nich jest poddawany szczegółowej analizie oraz szeregowi badań laboratoryjnych.

Produkty Johnson’s Baby

W portfolio marki Johnson’s Baby znajdują się produkty niezbędne do mycia i pielęgnacji delikatnej skóry dzieci na każdym z etapów rozwoju. Preparaty wyróżniają się niezwykle łagodnymi formułami, delikatną konsystencją oraz przyjemnymi kompozycjami zapachowymi.

Każdy z dostępnych środków jest poddawany 5-etapowej procedurze testów i badań, nad którymi czuwają specjaliści z zakresu pediatrii i dermatologii. Sprawdzane są wówczas m.in. jakość wykorzystanych surowców, ich zgodność z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa oraz zastosowanie kosmetyków Johnson’s Baby w różnych warunkach.

Produkty do mycia i kąpieli Johnson’s Baby

W asortymencie drogerii Super-Pharm klienci znajdą środki do mycia i kąpieli marki Johnson’s Baby. Ich hipoalergiczne formuły zostały opracowane w taki sposób, aby nie podrażniać oczu. Wśród dostępnych produktów można wymienić:

  • żele do mycia;
  • płyny do kąpieli;
  • szampony Johnson’s Baby.

Chcąc zapewnić najmłodszym kojące, multisensoryczne doznania podczas kąpieli, firma proponuje konsumentom kosmetyki o różnych zapachach. Przykładem jest łagodny płyn do mycia Johnson’s Baby Bedtime z ekstraktami NaturalCalm™, które w połączeniu z masażem sprzyjają wyciszeniu.

Kosmetyki są odpowiednie dla dzieci w różnym wieku, a poszczególne z nich mogą być stosowane już od 1. dnia życia. W ofercie znajdują się również produkty ze składnikami pochodzenia naturalnego. Zamknięto je w ekologicznych pojemnikach, z których można przelać je do butelek.

Produkty do pielęgnacji skóry Johnson’s Baby

Na półkach Super-Pharm nie brakuje także delikatnych preparatów do pielęgnacji skóry. Wśród nich można wymienić kultową oliwkę Johnson’s Baby o ulepszonym składzie.

Jest ona dostępna w dwóch wersjach – z kompozycją relaksujących aromatów na noc oraz w postaci oliwki z czystą bawełną Johnsons Baby Cottontouch. Ponadto w ofercie znajduje się puder przeciw odparzeniom i otarciom

FAQ

Johnson's Baby – co to za marka?

Johnson’s Baby to kultowa marka zajmująca się produkcją kosmetyków do mycia, kąpieli i pielęgnacji skóry dla dzieci i noworodków. Dostępne preparaty są odpowiednie dla najmłodszych na różnym etapie rozwoju.

Gdzie kupić kosmetyki Johnson's Baby?

Kosmetyki od amerykańskiej marki należącej do koncernu Johnson & Johnson, w tym m.in. oliwka, płyn do kąpieli czy szampon dla dzieci Johnon’s Baby, znajdują się w ofercie Super-Pharm.

Poszczególne z nich można kupić online lub w punktach stacjonarnych drogerii. Przed wizytą w jednym z nich warto sprawdzić dostępność wybranego kosmetyku za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Super-Pharm.

Od jakiego wieku są kosmetyki Johnson's Baby?

Łagodne produkty do mycia i pielęgnacji skóry Johnson’s Baby to hipoalergiczne preparaty odpowiednie dla dzieci na każdym etapie rozwoju. Poszczególne z nich można stosować nawet od 1. dnia życia.