Marka: Kiré Skin

Historia marki Kiré Skin

Polska marka kosmetyków naturalnych Kiré Skin powstała we września 2018 roku, chociaż jej koncepcja zrodziła się w głowie założycielki znacznie wcześniej. My Tran podczas studiów w Londynie poznała grono studentek z Azji, które codziennie wykonywały rytuał oczyszczania i pielęgnacji skóry uwieńczony skromnym makijażem. Istotą piękna jest dla nich nie podkreślanie urody za pomocą make-upu, ale dbałość o cerę i czerpanie radość z czasu poświęcanego na regularne rytuały. Utrzymywanie skóry w dobrej kondycji to sekret wieloletniego piękna, które jest odporne na upływ czasu.

Filozofia Smart Aging według Kiré Skin

Inspiracją do zajęcia się zagadnieniem Smart Aging dla marki kosmetycznej jest przykład Japonii i podejścia jej mieszkańców do procesu starzenia się. Pośród czterech filarów, które mają zapewnić  dobrą kondycję naszemu ciału i duchowi mimo upływu czasu są dieta, aktywność fizyczna, pielęgnacja oraz masaż tak ważny dla kultury wschodu. Marka Kiré Skin tworzy kosmetyki, które stanowią wsparcie i zachętę do zatroszczenia się o skórę . Nie unikniemy konsekwencji związanych z mijającymi latami i polska firma kosmetyków naturalnych namawia do przyjęcia azjatyckiego podejścia. Kompleksowa i troskliwa pielęgnacja skóry, to sekret znakomitego wyglądu. Kluczowe dla kondycji cery są ochrona przed promieniami UV, nawilżenie oraz oczyszczanie. Marka Kiré Skin przygotowała także produkty, które mają działanie prewencyjne tak, by Twoja skóra zachwycała niezmiennie od lat i przez lata.

Wyróżnik marki Kiré Skin

Nazwa marki pochodzi od japońskiego określenia „kirei hada”, które oznacza „piękna skóra”. Kiré Skin to nie tylko marka kosmetyków naturalnych, ale styl życia w najpiękniejszym wydaniu. Kosmetyki mają zachęcać do zmiany rutyny pielęgnacyjnej w rozkoszny rytuał piękna, który pozwala poświęcić sobie czas. Nie chodzi w tym o egoizm czy czystą próżność, ale o szczęśliwe, zdrowe i świadome podejście do życia. Rytuał piękna Gejszy, który przywołuje Kiré Skin to właściwe zaopiekowanie się skórą i zmiany obowiązku w przyjemność.

Wegańskie formuły i naturalne składniki – sekret pięknej skóry

Według marki Kiré Skin zapachy kosmetyków i ich konsystencja mają stać się podróżą w wyobraźni oraz ucztą dla zmysłów. Bazują one na naturalnych formułach w których królują między innymi ponadczasowa zielona herbata, rozświetlająca czarna herbata, fermentowany żeń-szeń, woda ryżowa czy granat. Kremy do twarzy, toniki czy maski są przebadane dermatologicznie i mają certyfikaty PETA, zatem możesz mieć pewność, że nie były testowane na zwierzętach. Odkryj jak czerpać przyjemność z pielęgnacji i cieszyć się piękną skórą razem z Kiré Skin!