Marka: Kit and Kin

Kit & Kin – o marce

Marka Kit & Kin powstała w 2017 roku. Jej założycielami są Emma Bunton i Christopher Money. Kobieta znana jest szerszej publiczności jako wokalistka zespołu Spice Girls. Co-founder to natomiast dyrektor ds. rozwoju produktów, który podobnie jak artystka interesuje się działaniami na rzecz środowiska. Odkąd piosenkarka została mamą, zaczęła zgłębiać temat pieluch dla dzieci. Doszła do przykrych wniosków, że wiele z nich szkodzi delikatnej skórze maluchów.

Bunton postanowiła założyć firmę, która zajmie się produkcją ekologicznych, biodegradowalnych i bezpiecznych dla niemowląt pieluszek. Wraz z Moneyem opracowali hipoalergiczne produkty bez lateksu, parabenów czy chloru. Cały asortyment marki jest wynikiem zrównoważonego rozwoju, a na dodatek nie testuje się go na zwierzętach. Nawet opakowania są bezpieczne dla środowiska.

Kit & Kin mocno angażuje się w losy planety, czego dowodem są działania samego współzałożyciela. Christopher Money osobiście odwiedza wymagające pomocy kraje świata (np. Gwatemalę), gdzie działa fundacja przedsiębiorstwa. Firma wspiera dzieci m.in. poprzez finansowanie ich edukacji. Poza tym ekologiczne procesy produkcyjne chronią lasy deszczowe przed niszczeniem.

Produkty marki Kit & Kin

Największa część asortymentu marki to pieluchy. Powstają z bawełny organicznej i innych materiałów delikatnych dla skóry niemowląt. Łączą w sobie wysoki poziom chłonności z wygodą noszenia i bezpieczeństwem. Nie powodują podrażnień, co często zdarza się w modelach wykonanych ze sztucznych komponentów. Poza tym firma tworzy kosmetyki pielęgnacyjne zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Oferta powstała z myślą o wszystkich matkach i ojcach, którym zależy na dobru swoich pociech oraz trosce o planetę.

Pieluchy jednorazowe Kit & Kin

Najmniejszy rozmiar mają pieluchy Kit & Kin 1 Mini Owieczka i Sówka, które nadają się dla niemowlaków ważących od 2 do 5 kilogramów. Zatrzymują wilgoć aż do 12 godzin, a dzięki warstwie flash dry nie dają dziecku czuć wilgoci. Składają się z pulpy i materiałów roślinnych, które pozwalają na odpowiednią cyrkulację powietrza. Sprawdzają się przy ciałach ze skłonnościami do alergii.

Jednym z kolejnych wariantów rozmiarowych są pieluchy Kit & Kin 3 Maxi Miś i Króliczek. Mają na sobie zwierzęce wzorki, a w ich składzie nie znajdują się żadne wybielacze czy substancje zapachowe. Ich zewnętrzna warstwa powstaje z polietylenu, który zabezpiecza przed utratą wilgoci. Największy model, jaki można kupić w Super-Pharm, to pieluchy Kit & Kin 5 Junior Koala i Małpka dla dzieci powyżej 11 kilogramów.

Kosmetyki marki Kit & Kin

Asortyment marki uzupełniają kosmetyki takie jak maść łagodząca dla dzieci Kit & Kin o właściwościach nawilżających i ochronnych. Zapobiega podrażnieniom i niweluje te, które się już pojawiły. Składa się tylko z naturalnych komponentów i nie zawiera żadnych sztucznych substancji zapachowych. Mieszanka olejów roślinnych wzmacnia barierę ochronną skóry malucha. Dla matek karmiących powstał balsam do brodawek sutkowych Kit & Kin. Produkt nawilża i koi delikatne miejsca piersi oraz walczy z bólem.

FAQ

Kit & Kin – co to za firma?

Kit & Kin to firma produkująca ekologiczne pieluchy jednorazowe dla dzieci. Założycielami brytyjskiego przedsiębiorstwa są piosenkarka Emma Bunton i Christopher Money.

Gdzie kupić produkty Kit & Kin?

Produkty Kit & Kin można kupić w drogeriach Super-Pharm. Pieluchy i kosmetyki znajdują się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Czy pieluszki Kit & Kin są dobre?

Pieluszki Kit & Kin są całkowicie bezpieczne dla niemowlęcej skóry. Ponadto utrzymują wilgoć aż do 12 godzin i dają uczucie suchości. Występują w kilku rozmiarach, więc da się je dopasować do każdego dziecka.