Marka: Lactacyd

Lactacyd – zadbaj o siebie z kosmetykami francuskiej marki

Infekcje sfer intymnych to wstydliwa dolegliwość dla kobiet i mężczyzn. Schorzeniu można jednak łatwo zaradzić, stosując produkty do higieny intymnej takie jak Lactacyd. Cena za nierozwagę i zbagatelizowanie problemu może być duża, więc zamiast mierzyć się z ewentualną chorobą strefy intymnej, warto zaopatrzyć się w butelkę tego kosmetyku.

Kiedy i dlaczego stosować produkty Lactacyd Femina?

Wrażliwe okolice intymne wymagają specjalnej pielęgnacji i odpowiednich składników. Lactacyd Femina to linia kosmetyków o neutralnym dla organizmu pH. Zawartość kwasu L-mlekowego i Lactoserum zapewnia codzienną wygodę i uczucie świeżości. Kosmetyki są przeznaczone dla skóry skłonnej do podrażnień. Ich delikatny zapach i formuła wspierają naturalną florę bakteryjną pochwy.

Emulsja i płyn do higieny intymnej Lactacyd – jak je stosować?

Na rynku spotkamy wiele produktów Lactacyd przeznaczonych do higieny intymnej. Wśród nich – płyny, żele i emulsje. Przed zakupem warto rozważyć ich właściwości i sposób stosowania, by w jak najlepszy sposób dostosować je do swoich potrzeb.

Płyn do higieny intymnej Lactacyd stosujemy do kąpieli w wannie. Jego gęstsza, skondensowana formuła przenika do wody i tworzy kremowy, otulający balsam. Produkt nie traci cennych właściwości nawet w dużym roztworze.

Formułę silniejszą niż płyn do higieny intymnej, Lactacyd przyjmuje w formie emulsji. Gęstej, bogatej w kwas mlekowy, laktozę i proteiny mleczne, nie stosujemy bezpośrednio na skórę - zawsze po uprzednim rozcieńczeniu z wodą.   

Lactacyd – żel do higieny intymnej, któremu zaufały tysiące Polek

Jednym z najpopularniejszych środków do sfer kobiecych pozostaje żel pod prysznic. Jego lekka, wodna formuła wspiera odbudowę śluzówki pochwy. Wystarczy nałożyć niewielką ilość na dłonie i delikatnie obmyć miejsca intymne. Opracowany przez ekspertów marki Lactacyd żel do higieny intymnej pozostawi barierę ochronną i wspomoże walkę z bakteriami, grzybami, pieczeniem oraz swędzeniem.

Niezbędniki od marki Lactacyd. Żel do higieny intymnej dla każdej z nas

Kobiety - w odróżnieniu od mężczyzn - mają krótką cewkę moczową. Narządy intymne, narażone na drobnoustroje, bakterie i grzyby, szybko mogą ulec infekcji. Wizyta na basenie lub w publicznej toalecie może czasem zakończyć się nieprzyjemnym pieczeniem, jeśli nie wspomożesz się doświadczeniem specjalistów marki Lactacyd. Cena produktu jest niewielka, a butelkę łatwo zabierzesz w podróż i na siłownię. Dodatkowa ochrona z pewnością przyda się każdej kobiecie – również będąc poza domem.

Lactacyd – cena przystępna dla każdego i wysoka jakość

Śluzówka, naturalna bariera ochronna organizmu, wspiera ochronę przed ich niszczycielskim wpływem z zewnątrz. Produkcja naturalnej warstwy ochronnej nie zawsze jest na wystarczająco wysokim poziomie, więc warto wspierać samodzielne działania naszego ciała. Z pomocą przychodzą kosmetyki które od 20 lat wspierają kobiety – Lactacyd. Femina oraz jej produkty do higieny miejsc intymnych pomagają nawilżać, odbudowywać i walczyć z bakteriami.