Marka: Lolita Lempicka

Perfumy Lolita Lempicka

Zarówno zapachy, jak i sam dom mody Lolita Lempicka nie ma na swoim koncie długoletniej historii. Pomimo tego, nieprzerwanie od swoich początków, cieszy się wyjątkową popularnością. Co takiego decyduje o ich powodzeniu?

Lolita Lempicka – perfumy dla prawdziwych smakoszy

Dom mody Lolita Lempicka powstał w 1983 roku. Nazwa została zaczerpnięta od tytułowej bohaterki skandalizującej powieści Vladimira Nabokova i nazwiska polskiej malarki epoki art déco. Po przeszło dekadzie działalności pod marką Lolity Lempickiej pojawiły się pierwsze damskie perfumy. Po kilku latach wydano także pierwsze męskie zapachy. Co stanowiło wyróżnik perfum Lolita Lempicka? Zapachy te należą do kategorii gourmand, które przywodzą na myśl najlepsze dzieła sztuki kulinarnej.
Złożona kompozycja gourmand i bajkowy flakon, czyli perfumy spod znaku Lolity Lempickiej
Damskie i męskie perfumy Lolita Lempicka to trafiony wybór dla wszystkich nowoczesnych romantyków. Zapachy przepełnione bogactwem aromatów wyróżniają się dużą zmiennością. Perfumy zamknięte w oryginalnych buteleczkach, w zależności od otaczającej aury i upływającego czasu, potrafią być tak różnorodne, jak emocje targające współczesnego marzyciela. Zapachy Lolita Lempicka docenią jednak także mocniej stąpający po ziemi i bardziej pragmatyczni nabywcy, dla których liczy się szczególna trwałość, oryginalność aromatu, ale i piękno opakowania.

Pokaż więcej
Ładuję...
Minimalna długość zapytania wynosi 3
Podobne wyszukiwania
Vichy
marki
loreal
magento garnier 4807
nediderm krem do rak