Marka: Mixa

Mixa - z miłości do skóry wrażliwej

Czy wiesz, że marka Mixa jest obecna w Polsce dopiero od 2015 roku? Może się to wydawać zaskoczeniem, zważywszy na fakt, jak dużą popularnością cieszą się produkty Mixa. Opinie o nich są wyjątkowo pozytywne i są wyrażane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Nic dziwnego, Mixa to marka, której można zaufać.

Produkty Mixa. Opinie nie są przesadzone

Mixa po raz pierwszy przekazała swoje produkty w ręce konsumentów w roku 1924, we Francji. Pewnie zainteresuje Cię fakt, że korzenie marki są typowo… apteczne. Oferta Mixa powstaje na bazie tradycyjnych receptur, ze składników stosowanych do produkcji leków i kosmetyków dermatologicznych. Stąd produkty w ofercie Mixa - płyn micelarny, krem czy tonik - odznaczają się niebywałą skutecznością i delikatnością jeśli chodzi o skórę wrażliwą.

Rewolucyjna Mixa. Krem do rąk z unikalnym składnikiem

We Francji od lat jest jeden synonim kremu do rąk - jest nim Mixa. Krem do rąk francuskiej marki podbił serca Francuzek już w roku 1964, kiedy po raz pierwszy pojawił się na półkach aptecznych. Zastosowano w nim rewolucyjny jak na tamte czasy składnik, jakim była alantoina. Dzięki niemu, krem doskonale się wchłaniał, jednocześnie dogłębnie nawilżając wszystkie warstwy skóry.

Oczywiście osiadanie na laurach nie jest tym, co robią tak ambitne i dbające o bezustanny rozwój marki, jak Mixa. Krem do rąk od czasu lat 60-tych był udoskonalany do czasów współczesnych. Dzięki temu wybierając krem Mixa masz pewność, że sięgasz po produkt z długą tradycją, ale jednocześnie wzbogacony o nowoczesną wiedzę i doświadczenie zebrane przez lata.

Delikatna Mixa - płyn micelarny dla wymagających kobiet

Z pewnością wiesz, że odpowiednie oczyszczanie skóry twarzy to podstawa do zachowania urody. I nie chodzi tylko i wyłącznie o kwestie związane z zaskórnikami czy niedoskonałościami cery, ale także opóźnienie powstawania zmarszczek.

Jeśli młody i atrakcyjny wygląd jest dla Ciebie ważny, możesz chcieć zapoznać się z gamą produktów oczyszczających Mixa. Płyn micelarny marki delikatnie, ale dokładnie pozbywa się makijażu, sebum i innych zanieczyszczeń, które gromadzą się na powierzchni skóry w ciągu całego dnia. Zawarte w płynie micele przyciągają do siebie i zamykają w swoim wnętrzu tłuszcze i substancje obce, skutecznie “ściągając” je z Twojej twarzy.

To jednak nie wszystko, co ma do zaproponowania w kwestii oczyszczania Mixa. Tonik marki idealnie przygotowuje skórę pod pozostałe zabiegi pielęgnacyjne.

Mixa - tonik, który uzupełni Twoje rytuały pielęgnacyjne

Dlaczego tonizowanie jest tak istotne? Dzięki niemu przywracasz naturalne pH swojej cerze, a ta ma szansę odpocząć i się zregenerować oraz w pełni czerpać korzyści z kremu, który po toniku na nią nakładasz. Bez wątpienia jednym z kosmetyków tego typu, jest produkt Mixa. Opinie na temat toniku marki podkreślają jego wysoką skuteczność w usuwaniu resztek zanieczyszczeń i odświeżaniu cery. Bardzo pozytywnie oceniana jest także cena produktu, która z pewnością nie należy do wygórowanych.

Zaufaj aptekarskiej dokładności

Wybierając kosmetyki pielęgnacyjne możesz kierować się wieloma czynnikami: swoim dotychczasowym doświadczeniom, ceną produktu i jego dostępnością czy opiniami w Internecie. Wszystkie te cechy są istotne, jednak warto zawsze inwestować w jakość - tym bardziej, jeśli jest ona oferowana za rozsądną cenę. Mixa łączy w sobie wysokiej jakości produkt, z wieloletnim doświadczeniem farmaceutycznym i pozytywnym odbiorem konsumentów.

Czy można chcieć czegoś więcej?