Marka: Mont Blanc

Perfumy Mont Blanc

Marka została założona w 1906 roku, by przez blisko wiek skupiać się jedynie na produkcji luksusowych piór wiecznych. Z biegiem czasu Mont Blanc, znany jako twórca najwyższej jakości artykułów piśmienniczych, rozszerzył swą działalność o perfumy, które dopełniły wizerunek nowoczesnego gentlemana.

Perfumy Mont Blanc – kwintesencja ponadczasowej elegancji

Niemiecka firma swą nazwę zawdzięcza najwyższemu szczytowi górskiemu Europy. Nazwa nie daleko odbiega od misji, która od zawsze przyświecała założycielom. Mont Blanc, dzięki swoim najwyższej jakości produktom, wyniósł wielu ludzi na szczyt. Współcześnie każdy, kto ceni niezmienną przez lata tradycję, klasykę i elegancję, nie musi się ograniczać jedynie do piór, zegarków i stylowej biżuterii spod znaku Mont Blanc. XXI wiek zaowocował bowiem perfumami męskimi i damskimi Mont Blanc, które pomimo czasu powstania, są nadal wierne najważniejszym ideom marki.
Prestiż zamknięty we flakonie perfum Mont Blanc
Męskie perfumy Mont Blanc pojawiły się w 2001 roku. Kilka lat później rozszerzono ofertę o damskie zapachy. Od tego czasu, wszystkie perfumy sygnowane logo Mont Blanc cechują się niezmiennie zmysłowymi, lecz eleganckimi kompozycjami. Zarówno męskie, jak i damskie perfumy kierowane są do osób ceniących nowoczesną klasykę. Zapachy Mont Blanc to esencja prestiżu i doskonałe dopełnienie współczesnego tradycjonalisty, który nie boi się nowości, lecz najbardziej ceni sobie klasyczne wartości.

Pokaż więcej
Ładuję...
Minimalna długość zapytania wynosi 3
Podobne wyszukiwania
Vichy
marki
krem
apap
magento unimil be safe 12 sztuk 141529