Marka: Naturella

Jak powstała marka podpasek Naturella?

Marka Naturella jest częścią światowego koncernu Procter&Gamble. Została stworzona, by zapewnić kobietom na całym świecie komfort podczas miesiączki. Naturella skupia się przede wszystkim na produkcji podpasek oraz wkładek higienicznych o różnej wielkości i chłonności.

P&G to grupa kapitałowa, która powstała już w 1837 roku. Jest jedną z największych firm na świecie i specjalizuje się w tworzeniu kosmetyków oraz innych produktów do higieny. W XIX wieku. przedsiębiorstwo Procter&Gamble zaczynało od produkcji mydła i świec, a obecnie wśród jego marek znajdują się m.in. Gillette, Head&Shoulders, Pampers, Braun, Oral-B czy Pantene.

Naturella: produkty higieniczne dla kobiet

Marka Naturella ma w swoim portfolio kilkadziesiąt różnych produktów do kobiecej higieny intymnej, które odpowiadają na różne codzienne potrzeby. Zapewniają komfort i swobodę nawet podczas silnego krwawienia menstruacyjnego. Dodatkowo chronią delikatną skórę okolic intymnych przed podrażnieniami i są wykonane z bezpiecznych materiałów.

Naturella to marka, która od lat jest polecana przez kobiety, dla których ważne jest poczucie bezpieczeństwa i wygody w czasie miesiączki. Podpaski i wkładki są jednocześnie przystępne cenowo.

Naturella: podpaski

Najpopularniejszym produktem Naturellapodpaski. To jedyne produkty higieniczne dla kobiet, które zawierają dermacrem. To unikalny, chroniący skórę suchy balsam, który dba o delikatny naskórek i zapobiega wystąpieniu podrażnień.

Producent zadbał również o zastosowanie systemu chłonnego, który chroni przed przeciekaniem. W wielu wersjach znajdują się także skrzydełka zapewniające lepsze przyleganie podpaski do bielizny. Przyjemna w dotyku powłoczka zapewnia komfort nawet przez kilka godzin, a specjalne kanaliki odprowadzają wilgoć i dbają o suchość.

Wśród podpasek Naturella znajdują się różne serie stworzonez myślą o potrzebach kobiet z całego świata. Do najpopularniejszych należą podpaski Naturella Ultra i Naturella Classic. 

Dzięki zróżnicowanym stopniom chłonności, łatwo można wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj produkt (np. podpaski typu "night" zapewniają lepszą ochronę w nocy, a "normal" będą odpowiednie przy niezbyt obfitym krwawieniu).

Z myślą o delikatnej, skłonnej do alergii skórze powstały także podpaski Naturella Cotton Protection bez barwników oraz substancji zapachowych.

Naturella: wkładki

Wśród produktów marki znajdują się również wkładki higieniczne Naturella. Sprawdzają się zarówno przy niewielkim krwawieniu (np. w pierwszych lub ostatnich dniach okresu), jak i na co dzień. Cienkie wkładki poprawiają komfort i zapewniają świeżość, a przy tym nie odznaczają się na bieliźnie.

W ofercie znajdziesz różne opcje, np. wkładki Naturella Camomile o delikatnym aromacie rumianku. Dodatkowo wkładki dostępne są w różnych wielkościach, np. dłuższe od standardowych wkładki Naturella Long.

FAQ

Jakie podpaski wybrać na obfity okres?

Podczas silnego krwawienia wybierz maksymalnie chłonne podpaski, np. Naturella Classic Maxi. Na noc postaw na Naturella Ultra Night, które we wkładzie chłonącym mają włókna o podwójnym działaniu. Dzięki temu unikniesz dyskomfortu i zapewnisz sobie suchość zarówno w trakcie dnia, jak i w nocy.

Jakie podpaski wybrać dla dziewczynek?

Podpaski dla dziewczynek najlepiej dobierać do siły krwawienia (podobnie jak w przypadku kobiet dorosłych). W wielu przypadkach wystarczą opcje normal lub light, np. podpaski Naturella Classic. Można wypróbować również bezzapachowe środki higieniczne z serii Cotton Protection.

Jakie są rodzaje podpasek?

Produkty marki Naturella obejmują różne rodzaje podpasek i wkładek (m.in. Ultra, Classic, Camomile) o kilku poziomach chłonności. Dzięki temu łatwiej dobrać odpowiedni produkt do swoich indywidualnych potrzeb.

Jakie podpaski nie przeciekają?

Aby uchronić się przed przeciekaniem, dobierz podpaski do obfitości krwawienia. Pamiętaj również, by regularnie je wymieniać. Wiele podpasek Naturella jest ponadto wyposażonych w skrzydełka pomagające utrzymać produkt na miejscu, co dodatkowo zmniejsza ryzyko przeciekania (także w nocy).

Jakie podpaski wybrać na nietrzymanie moczu?

W zależności od nasilenia dolegliwości najlepiej wybrać cienkie wkładki (np. Naturella Green Tea o zapachu zielonej herbaty) lub grubsze, chłonne podpaski. Tego rodzaju produkty chronią przed przeciekaniem i nieprzyjemnym uczuciem wilgoci.

Czy podpaski są bezpieczne?

Podpaski higieniczne Naturella zawierają suchy balsam o udowodnionym działaniu zapobiegającym podrażnieniom. Dodatkowo są wykonane z bezpiecznych i przyjemnych w dotyku materiałów, które chronią skórę w okolicach intymnych i pozwalają jej oddychać.

Jak zabezpieczyć się na noc podczas okresu?

Na noc najlepsze będą podpaski higieniczne ze skrzydełkami, które przylegają do bielizny. Warto wybrać produkty przeznaczone do stosowania w nocy, np. Naturella Classic Night. Są zaprojektowane w taki sposób, aby zmniejszyć ryzyko przeciekania i zabrudzenia pościeli. Dzięki temu zapewnią Ci dodatkową ochronę.