Marka: NENO

O marce Neno

Neno to młoda polska marka parentingowa, która specjalizuje się w produktach dla niemowląt. Zadebiutowała na rynku w 2020 r. i od tego czasu dynamicznie się rozwija, wprowadzając do oferty kolejne akcesoria. Są one doceniane przez rodziców i specjalistów, o czym świadczą liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia. Celem marki jest zapewnienie młodym rodzicom wsparcia w codziennej opiece nad małym dzieckiem, tak aby mogli czerpać z tego wyjątkowego czasu jak najwięcej radości. Obecnie oferta marki Neno obejmuje m.in. laktatory, nianie elektroniczne, nebulizatory, termometry, drobny sprzęt AGD i akcesoria do karmienia maluszków, ale portfolio marki stale się powiększa.

Urządzenia marki Neno - „inspirowane dziećmi, stworzone dla rodziców”

Twórcy marki podkreślają, że sami są rodzicami i wprowadzając nowe produkty do oferty, bazują na własnych doświadczeniach. Doskonale wiedzą, że opieka nad niemowlęciem potrafi być wyzwaniem, dlatego ich celem jest dostarczenie rozwiązań, które ułatwią i uprzyjemnią życie zarówno rodzicom, jak i ich maleństwom. Sięgają nie tylko po najnowszą wiedzę medyczną i najnowocześniejsze materiały i rozwiązania technologiczne. Kładą też nacisk na nowoczesny i elegancki design, ergonomię oraz przystępną cenę. Wszystko po to, aby korzystanie z nich było przyjemnością.

Celem marki Neno jest również realne wsparcie wszystkich mam, niezależnie od ich decyzji dotyczącej sposobu karmienia niemowlęcia. Pomocne urządzenia znajdą tu zarówno kobiety decydujące się na długie karmienie piersią, jak i te, które nie mogą lub nie chcą karmić piersią i wybierają dla swojego dziecka mleko modyfikowane.

Produkty Neno – realna pomoc w opiece nad małym dzieckiem

W portfolio marki Neno znajdują się przemyślane i nowoczesne gadżety dla młodych rodziców ułatwiające opiekę nad dziećmi od urodzenia do ok. 3 roku życia.

 • Laktatory elektroniczne Neno – są flagowymi produktami marki, ich celem jest zapewnienie wsparcia mamom, które zdecydowały się karmić piersią.
 • Nianie elektroniczne Neno – umożliwiają zapewnienie bezpieczeństwa dziecku np. podczas drzemki, gdy rodzic przebywa w innym pomieszczeniu.
 • Akcesoria ułatwiające karmienie – butelki, podgrzewacze, sterylizatory.
 • Mały sprzęt AGD Neno – urządzenia do gotowania i rozdrabniania posiłków.
 • Akcesoria medyczne Neno – termometry bezdotykowe, nebulizatory, aspiratory do nosa.

W ofercie Neno z łatwością znajdziesz praktyczny a zarazem niezwykle efektowny prezent dla przyszłej mamy.

Laktatory elektroniczne Neno – wsparcie mam karmiących

Laktatory elektroniczne Neno należą do najpopularniejszych produktów marki. Są to urządzenia służące do odciągana pokarmu przez kobiety karmiące piersią. Umożliwiają podanie dziecku pokarmu w momencie, gdy mamy nie ma w pobliżu. Pomagają również utrzymać laktację w czasie, gdy z różnych powodów karmienie piersią nie jest możliwe. Są pomocne w rozwiązywaniu problemów z laktacją, takich jak zastój pokarmu.

Statystyki pokazują, że w Polsce co trzecia mama korzystająca z laktatora posiada w domu właśnie urządzenie Neno. Nic dziwnego, ponieważ oferowane przez firmę Neno laktatory elektroniczne wyróżniają się na rynku nie tylko eleganckim designem, ale także zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami zgodnymi z najnowszą wiedzą medyczną. Stoi za tym sztab specjalistów – położnych i certyfikowanych doradczyń laktacyjnych – zaangażowanych w ich projektowanie. Dzięki temu urządzenia naśladują procesy zachodzące podczas naturalnego karmienia. Warto dodać, że są przy tym bezpieczne dla mamy i maleństwa oraz niezwykle łatwe i wygodne w obsłudze. Jednym z najnowocześniejszych urządzeń w ofercie marki jest laktator Neno Camino, który umożliwia odciągnięcie pokarmu z dwóch piersi jednocześnie. 

Nianie elektroniczne Neno – w trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

Nianie elektroniczne to urządzenia umożliwiające obserwację dziecka, gdy znajduje się ono w innym pomieszczeniu, np. podczas drzemki. W ofercie marki Neno znajdziemy kilka rodzajów niań elektronicznych różniących się dodatkowymi funkcjami, takimi jak:

 • zasięg kamery,
 • możliwość mówienia do dziecka
 • wbudowane kołysanki,
 • automatyczne przełączanie się urządzenia w stan czuwania,
 • pomiar temperatury otoczenia i wiele innych.

Popularnym produktem z tej kategorii jest wideoniania Neno Avante, która umożliwia obserwację dziecka za pomocą telefonu z dostępem do sieci Wi-Fi. Dzięki przemyślanym, praktycznym rozwiązaniom technologicznym i intuicyjnej obsłudze nianie elektroniczne Neno stanowią realne wsparcie rodzica w opiece nad małym dzieckiem.

Inne produkty marki Neno

Oferta marki Neno obejmuje także akcesoria ułatwiające przygotowywania posiłków dla dzieci i karmienie. Są to:

 • urządzenia wielofunkcyjne do sterylizacji akcesoriów i podgrzewania butelek;
 • urządzenia do przygotowywania posiłków;
 • zestawy do podawania posiłków;

Niezwykle przydatnym w kuchni młodych rodziców gadżetem będzie na przykład Neno Vita, urządzenie wielofunkcyjne które sterylizuje, podgrzewa posiłki i mleko oraz rozmraża zupki. W portfolio producenta można znaleźć także urządzenia medyczne ułatwiające opiekę nad chorym maluszkiem, akcesoria do pielęgnacji i wyposażenia dziecięcego pokoju, w tym:

 • termometry;
 • aspiratory do nosa;
 • nebulizatory;
 • szczoteczki do zębów;
 • bezpieczne dla dzieci lampki nocne.

Co więcej, marka oferuje także bogaty wybór części zamiennych do swoich gadżetów, tak aby w razie zgubienia lub zużycia jakiegoś elementu, możliwe było dalsze korzystanie z urządzeń.

Marka Neno doceniona przez rodziców i nie tylko

Pomimo że marka debiutowała na rynku stosunkowo niedawno, może się już pochwalić pokaźną liczbą prestiżowych nagród przyznanych zarówno przez rodziców, jak i przez instytucje biznesowe. Doceniono nie tylko model biznesowy marki czy innowacyjność jej produktów, ale także zaangażowanie w akcje społeczne, np. promujące karmienie piersią w miejscach publicznych.

FAQ

Czy Neno to polska marka?

Tak, Neno to polski brand założony w 2020 r., którego celem jest dostarczenie nowoczesnym mamom akcesoriów na miarę ich oczekiwań i potrzeb.

Gdzie kupić produkty Neno?

Akcesoria marki Neno dostępne są m.in. w sklepie internetowym Super-Pharm z możliwością wysyłki do domu lub wybranego punktu odbioru.