Marka: Neo Make Up

O marce NEO MAKE UP:

To nie tylko marka kosmetyków, ale także partner kobiecego piękna, stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet.

Jako pierwsza marka kosmetyków kolorowych na polskim rynku, przenosi świat profesjonalnego makijażu do codziennego użytku, umożliwiając łatwy dobór i wykonanie perfekcyjnego makijażu. Marka wyróżnia się łatwą nawigacją i szczególną dbałością o najwyższą jakość w swojej kategorii.

Odkrywanie kobiecego piękna wiąże się z wielką odpowiedzialnością, a NEO MAKE UP podejmuje się tego zadania w sposób szczególny. Produkty marki są tworzone z myślą o spełnianiu potrzeb każdej kobiety, a ich wyjątkowe cechy sprawiają, że każda klientka może być pewna swojego wyboru.

NATURALNE SKŁADNIKI

Są kluczowym elementem kosmetyków NEO MAKE UP, a ich wyjątkowość zaczyna się od wnętrza. Marka wykorzystuje nowoczesne i sprawdzone składniki aktywne, czerpiąc siłę prosto z natury. Pielęgnacyjne właściwości każdego produktu sprawiają, że nie tylko podkreśla on atuty, ale również dba o naturalne piękno skóry.

BEZPIECZNE ŹRÓDŁO

To gwarancja najwyższej jakości oferowana przez NEO MAKE UP. Starannie wyselekcjonowane składniki pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, co zapewnia klientkom pewność i bezpieczeństwo.

WEGAŃSKIE KOSMETYKI

Są istotną częścią oferty marki. Produkty wegańskie nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego, co jest zgodne z zasadami vegan friendly, a to sprawia, że NEO MAKE UP jest dostępny dla wszystkich, niezależnie od wyborów dietetycznych.

BEZ GLUTENU

To kolejny aspekt, który sprawia, że kosmetyki marki są dostępne dla szerokiego grona klientek. Brak glutenu w produktach pozwala na korzystanie z nich nawet w przypadku uczulenia na gluten lub nietolerancji.

ANTY SMOG

To innowacyjne podejście NEO MAKE UP, które sięga po specjalnie dobrane składniki odżywcze, chroniące skórę przed szkodliwym wpływem smogu i zanieczyszczeń powietrza. W ten sposób marka nie tylko upiększa, ale także dba o zdrowie skóry w warunkach miejskich.