Marka: Neonail

Jak powstała marka NeoNail?

NeoNail to międzynarodowa marka z polskim kapitałem, która specjalizuje się w produkcji lakierów hybrydowych oraz preparatów do manicure’u i kompleksowej stylizacji paznokci. Jest własnością firmy Cosmo Group działającej w branży już od 2006 roku. Przez ten czas twórcy marki rozwinęli sprzedaż stacjonarną i online na rodzimym rynku oraz zdobyli uznanie szerokiego grona klientów z kilkudziesięciu innych krajów.

Na chwilę obecną w portfolio NeoNail znajdują się tysiące produktów do pielęgnacji i stylizacji paznokci, w tym kultowe już lakiery hybrydowe w różnych wersjach kolorystycznych. Po produkty marki chętnie sięgają influencerki i celebrytki, a także klientki indywidualne oraz właścicielki profesjonalnych salonów. Paleta barw lakierów NeoNail to zarówno klasyczne, eleganckie pozycje, jak i nowoczesne odcienie wpasowujące się w obecne trendy.

Produkty marki NeoNail

W asortymencie drogerii Super-Pharm można znaleźć szereg artykułów NeoNail, które pozwolą zatroszczyć się o piękny wygląd paznokci w zaciszu własnego domu. Mowa tu więc nie tylko o trwałych lakierach hybrydowych czy ozdobach z kategorii nail design, ale i akcesoriach służących nadawaniu pożądanego kształtu paznokci, utrwalaczach oraz lampach NeoNail.

Warto dodać, że artykuły kosmetyczne marki zostały wyróżnione szeregiem nagród i certyfikatów, a bezpieczeństwo ich składów potwierdzono badaniami specjalistycznych laboratoriów.

Lakiery i pyłki do paznokci NeoNail

Za sprawą różnorodnej palety kolorów lakierów hybrydowych NeoNail każda z klientek znajdzie pozycję, która idealnie wpasuje się do w jej preferencje oraz poczucie estetyki.

Przykładowo miłośniczkom klasycznych stylizacji z pewnością przypadnie do gustu hybrydowy lakier do paznokci NeoNail Raspberry Red w odcieniu soczystej czerwieni, natomiast dla fanek subtelnych zdobień paznokci przygotowano hybrydowy lakier NeoNail Perfect Milk z intensywnym połyskiem.

Wśród kolorów NeoNail dostępnych w drogerii Super-Pharm można wymienić także m.in. delikatną zieleń, szykowne brązy i beże oraz urocze odcienie różu i fioletu. Wszystkie lakiery zapewniają łatwą, równomierną aplikację, wysoki poziom krycia oraz trwałość.

Z kolei fankom modnych zdobień i lśniących stylizacji, które wyróżniają się w tłumie, marka proponuje ozdobne pyłki. W ofercie nie brakuje produktów idealnych do uzyskania tzw. efektu kameleona, holograficznych drobinek z dużym połyskiem oraz pyłku do paznokci NeoNail 3D Holo Effect 02 Peach, który daje efekt wielobarwnej, lśniącej powłoki.

Bazy i topy NeoNail

Bazy NeoNail to produkty służące do zwiększania przyczepności lakieru do paznokcia oraz ochronę jego płytki. Marka stworzyła dla swoich klientek bezbarwne bazy pod lakier hybrydowy, preparaty w kolorze, z połyskiem oraz akcesoria służące do przedłużania i budowania wymarzonego kształtu paznokci. Co więcej, formuły poszczególnych produktów wzbogacono o składniki pielęgnujące płytkę, w tym:

  • kompleksy witamin E i B5;
  • proteiny jedwabiu;
  • estry masła shea;
  • wapń.

Klientki mogą kupić również primer o dodatkowych właściwościach pielęgnacyjnych oraz top coaty służące do wykończenia stylizacji w wersji matowej, np. top coat do paznokci NeoNail Top Matte oraz preparaty wykańczające z połyskiem.

Preparaty i akcesoria do stylizacji paznokci NeoNail

Do skompletowania własnego domowego zestawu NeoNail potrzebne są nie tylko lakier, baza i top, ale i wszelkie akcesoria oraz preparaty do stylizacji. Zalicza się do nich pilnik, blok polerski oraz drewniane patyczki do skórek NeoNail, a także waciki bezpyłowe do oczyszczania pomalowanych paznokci czy folię do wygodnego usuwania lakieru hybrydowego.

Asortyment NeoNail w Super-Pharm to również aplikator przydatny do nakładania pyłków i innych ozdób, preparat odtłuszczający i aceton. Ponadto nie zabrakło produktów, które pozwolą zatroszczyć się estetyczny wygląd skórek, czyli oliwki do paznokci NeoNail Vitamin Cuticle Olil z naturalnymi olejami roślinnymi i witaminą E oraz preparatu zmiękczającego.

FAQ

Jak aplikować efekt syrenki NeoNail?

Aplikację efektu syrenki rozpoczyna się od wykonania standardowego manicure’u hybrydowego, a więc nałożenia bazy, a następnie kolorowego lakieru. Efekt należy utwardzać w lampie krócej niż zazwyczaj, czyli przez około 15 sekund. Następnie przy pomocy aplikatora nakłada się pyłek do paznokci Arielle Effect, utwardza go w lampie i pokrywa top coatem.

Jak nakładać żel budujący NeoNail?

Przedłużając paznokcie przy użyciu formy, należy nałożyć żel na naturalną płytkę i utwardzić pod lampą. Później powinno się pokryć paznokieć oraz szablon cienką warstwą preparatu i ponownie utwardzić, a na końcu zaaplikować produkt już po usunięciu formy.

Innym sposobem jest nakładanie żelu budującego na naturalny paznokieć oraz tipsa. Należy zacząć od cienkiej warstwy i utwardzić ją pod lampą, a następnie nałożyć większą ilość preparatu i ponownie włożyć paznokcie pod lampę.

NeoNail – jak zrobić hybrydę?

Przed nałożeniem lakieru hybrydowego należy odsunąć skórki, spiłować paznokcie, zmatowić płytkę i oczyścić ją cleanerem. Kolejnymi krokami są: nałożenie bazy, lakieru kolorowego oraz topu. Po aplikacji każdego z preparatów utwardza się je w lampie LED lub UV. Na samym końcu paznokcie należy przemyć cleanerem.

Jak zrobić baby boomer NeoNail?

Do stylizacji baby boomer potrzebna jest różowa baza od NeoNail, biały żel do zdobień z linii Baby Boomer, gąbeczki oraz top. Należy rozpocząć od przygotowania do standardowego manicure’u hybrydowego. Następnie nakłada się 2 warstwy bazy (każdą z nich należy utwardzić pod lampą). Kolejnym krokiem jest zabezpieczenie okolic paznokcia gumą ochronną, aplikacja białego żelu przy pomocy gąbeczki i utrwalenie topem.

NeoNail – ile utwardzać lakier?

Lakiery NeoNail należy utwardzać przy użyciu lampy LED lub UV. Czas utrwalania jest zależny od rodzaju wybranego sprzętu, mocy żarówki oraz rodzaju preparatu. Zazwyczaj utwardzanie lampą LED nie zajmuje więcej niż 60 sekund, natomiast przy użyciu lampy UV od 120 sekund do 2 minut.