Marka: Neutrogena

Pożegnaj suchą skórę - zapoznaj się z produktami Neutrogena

Nie wszyscy wiedzą, że Neutrogena to marka, która powstała w Stanach Zjednoczonych już prawie wiek temu. Została ufundowana przez Emanuela Stolaroffa w roku 1930 i z początku znana była pod nazwą Natone. Co więcej, aż do roku 1994 Natone - późniejsza Neutrogena - stanowiła jedną z marek koncernu Johnson&Johnson.

Neutrogena - kosmetyki dla osób wrażliwych

Każdy, kto ma problemy ze skórą wrażliwą i suchą, słyszał o marce Neutrogena. Kosmetyki tego brandu znane są ze swojego działania głęboko nawilżającego. Ty także z pewnością napotkałeś przynajmniej jedną reklamę marki Neutrogena. Krem do rąk z charakterystycznym logotypem to prawdopodobnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów, który swoją popularność zawdzięcza dużej skuteczności w walce z suchą i podrażnioną skórą dłoni.

Niezastąpiona Neutrogena. Krem do rąk, który jest opatrunkiem dla skóry

Czy kiedykolwiek Twoja skóra rąk była tak sucha, że żaden krem nie potrafił załagodzić uczucia dyskomfortu? Mróz, prace domowe bez rękawic, ale także zażywanie niektórych leków czy odwodnienie mogą powodować podrażnienie i wrażenie “ściągniętej” skóry rąk.

Właśnie na takie problemy postanowiła odpowiedzieć Neutrogena. Krem do rąk marki bazuje na opatentowanej formule, która nie tylko dogłębnie odżywia skórę, ale także zapobiega jej dalszemu wysuszaniu. W portfolio marki znajduje się kilka kremów, spośród których możesz dobrać odpowiedni dla swojego stylu życia i stopnia wysuszenia skóry.

Neutrogena - balsam dla całego ciała

Oczywiście marka specjalizuje się także w innych produktach. Kremy do twarzy, produkty do włosów, filtry przeciwsłoneczne a nawet linie antytrądzikowe i przeciwstarzeniowe także zasilają portfolio marki Neutrogena. Balsam do ciała to drugi po kremie do rąk, flagowy produkt amerykańskiego brandu, polecany osobom wrażliwym, a nawet borykającym się ze skórą atopową.

W Internecie na forach oraz blogach traktujących o problemach skóry wrażliwej i suchej, często wspomina się o marce Neutrogena. Balsam, a w szczególności balsam z linii Neutrogena - formuła norweska, zdobywa od lat pozytywne opinie konsumentek i konsumentów na całym świecie, w tym w Polsce.

 

Neutrogena - formuła norweska. Wyjątkowa linia dla wyjątkowych potrzeb

Jak już wiesz, w kontekście pielęgnacyjnych zadań specjalnych bardzo często pojawia się marka Neutrogena. Kosmetyki sygnowane przez ten brand bazują na opatentowanych recepturach, z których prawdopodobnie najbardziej znana jest linia Neutrogena - formuła norweska. To bardzo mocno nawilżające mleczka, balsamy i kremy, przeznaczone zarówno do usuwania dyskomfortu związanego z przesuszeniem skóry, jak i zmian pojawiających się z wiekiem. Zalicza się do nich także cellulit i rozstępy czy brak jędrności skóry.

W produktach marki znajdują się także cenne minerały, takie jak cynk, miedź czy magnez, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry i wspomagające w naturalnym procesie tworzenia kolagenu.