Marka: Nivea

Nivea - polska marka o światowej sławie

Od ponad 130 lat o zdrową i piękną skórę milionów ludzi na całym świecie dba marka Nivea. Krem w charakterystycznym biało-niebieskim opakowaniu jest znany nie tylko w Europie, ale także w Stanach Zjednoczonych i na kontynencie azjatyckim. Nic dziwnego. To produkt, który wyróżnia się prostym, ale bardzo dobrej jakości składem i jest po prostu skuteczny. Tak, jak wszystkie produkty Nivea.

Kultowa Nivea - krem, który na pewno znasz

Skąd wzięła się tak wielka popularność flagowego produktu marki Nivea? Krem, sprzedawany z początku w tubce, a następnie w okrągłym blaszanym pudełku, wyróżnia się minimalistycznym podejściem do pielęgnacji. Wielość zastosowań kremu jest bardzo duża i realizuje on ideę, w której jeden produkt odpowiada na wiele potrzeb.

W Internecie odnajdziesz mnóstwo materiałów, na których blogerki i profesjonalistki zajmujące się pielęgnacją polecają krem Nivea jako rozwiązanie problemu nie tylko skóry, ale także… rzadkich rzęs, czy nawet rozdwajających się końcówek włosów.

Obok zwykłej oliwki, krem Nivea to klasyczny kosmetyk znajdujący się w kosmetyczce każdej młodej mamy, “ratujący” dziecko przed negatywnym działaniem mrozu, pękniętymi ustami czy odparzeniami pieluszkowymi. Tak wiele, za tak niewielką cenę!

Uniwersalne kosmetyki. Nivea z misją dotarcia do wszystkich

Kosmetyki Nivea są stałym elementem na półkach w łazienkach w wielu domach. Nic dziwnego - jest to jedna z najszybciej i najbardziej kompleksowo odpowiadających na potrzeby konsumentów marek na świecie. Każda linia marki tworzy całościowy zestaw uzupełniających się produktów.

Klasyczny zestaw Nivea to produkt do oczyszczania twarzy, do oczyszczania ciała, krem nawilżający i dezodorant. Zestaw Nivea to jeden z najczęściej wybieranych sposobów na prezent z okazji świąt czy popularnych okazji. Dzieje się tak ze względu na pozycję marki, jaką ma Nivea. Opinie o jej produktach są wyjątkowo dobre, a i dostępność poszczególnych produktów przyczynia się do świadomości marki.

Nivea - opinie prawdziwych mężczyzn

Dla mężczyzn, którzy nie lubią zagłębiać się w meandry skomplikowanych dyskusji na temat pielęgnacji, odpowiedź na pytanie o ulubiony kosmetyk, jest tylko jedna - Nivea. Opinie, że jest to produkt uniwersalny, doskonale nawilżający skórę twarzy, łagodzący podrażnienia po goleniu czy niwelujący suchość rąk, przekonują rokrocznie kolejne tysiące mężczyzn do zakupu flagowego produktu Nivea.

Być może jesteś jednak wśród tych mężczyzn, którzy od pielęgnacji wymagają odrobinę więcej. Dla takich osób Nivea przygotowała kilka linii o interesujących liniach zapachowych, odpowiadających na specyficzne potrzeby męskie. Kosmetyki Nivea z linii męskich zawierają pianki do golenia i żele łagodzące skórę, a także wielofunkcyjne żele i mydła pod prysznic, które można stosować zarówno do ciała, jak i pielęgnacji twarzy czy włosów.

Stwórz indywidualny zestaw Nivea

Bez wątpienia siłą marki Nivea jest ogromna ilość produktów, którą brand posiada w swojej ofercie. Praktycznie każdy jest w stanie znaleźć dla siebie kosmetyk, który dokładnie odpowie na jego potrzeby. W portfolio Nivea znajdują się linie dla dzieci, kobiet i mężczyzn, z podziałem na problemy i wyzwania dermatologiczne.

Nivea oferuje kremy, żele, toniki, szampony, mydła i kosmetyki stylizacyjne. Co więcej, produkty marki są sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach, dystansujących konkurencję. Ze wszystkich tych powodów Nivea pozostaje królową marek pielęgnacyjnych - nie tylko w Polsce.