Marka: Nola Lola

O marce Nola Lola

Nola Lola Home Fragrance to marka zajmująca się produkcją świec zapachowych, odświeżaczy powietrza i patyczków odświeżających.

Jej twórcy zdają sobie sprawę z tego, jak wielką moc ma zapach. Postanowili więc stworzyć wachlarz produktów, które przywołują przyjemne wspomnienia, sprzyjają relaksowi i poprawiają nastrój.

Brand znajduje się w portfolio marek własnych drogerii Super-Pharm. Wyjątkowe artykuły zapachowe sprzedawane pod jego szyldem nadadzą wnętrzom pięknej woni i niezwykłego klimatu.

Świece zapachowe i odświeżacze powietrza Nola Lola

Świece, odświeżacze i patyczki odświeżające Nola Lola to w pełni wegańskie produkty dostępne w ramach trzech linii zapachowych: Ever Green, Wild Jasmine oraz Pink Vanilla. Każdy produkt zamknięto w estetycznym opakowaniu, dzięki czemu nie tylko nada pomieszczeniu przyjemnej woni, ale i ozdobi wnętrza.

Ever Green

Inspirowana zielonymi lasami deszczowymi. Nuta głowy stanowi połączenie rumianku i tymianku z rześką bergamotką oraz werbeną o świeżej cytrusowej woni.

Bazą zapachu jest niezawodna kompozycja składająca się z bursztynu i piżma, natomiast na serce tworzą:

  • orientalny zapach kwiatów ylang-ylang;
  • biały jaśmin;
  • kwiatowy ton róży damasceńskiej.

Wild Jasmine

Wild Jasmine to wiosenna, kwiatowa kompozycja. Dyfuzory, świece i patyczki odświeżające Nola Lola Wild Jasmine przenoszą do świata błogiego relaksu i harmonii.

Nutą otwarcia jest w tym przypadku pełna świeżości i słodyczy frezja. Serce zapachu powstało dzięki połączeniu:

  • dzikiego jaśminu;
  • wyrazistej róży;
  • delikatnej i nieco orientalnej konwalii.

Zapach zamyka baza z drzewa cedrowego, piżma i paczuli.

Pink Vanilla

Słodki i zmysłowy aromat, który przywodzi na myśl słoneczne wakacje i chwile pełne relaksu. Nutę głowy stanowi połączenie:

  • śliwki;
  • granatu;
  • soczystego jabłka.

Za niezwykłą głębię woni odpowiadają natomiast intensywna gardenia, afrykańska wanilia oraz tonkowiec wonny.

Aromat dyfuzorów, patyczków i świec zapachowych Nola LolaPink Vanilla powstał na bazie bursztynu i drzewa sandałowego.

FAQ

Nola Lola – co to za marka?

Nola Lola to marka należąca do portfolio brandów własnych drogerii Super-Pharm. W jej asortymencie znajdują się świece zapachowe, patyczki odświeżające oraz odświeżacze powietrza do wnętrz.

Gdzie kupić produkty Nola Lola?

Artykuły marki Nola Lola Home Fragrance są dostępne wyłącznie w drogeriach Super-Pharm. Są to patyczki odświeżające, świece oraz odświeżacze powietrza. Marka oferuje swoim klientom trzy linie zapachowe produktów.

Jakie są zapachy świec Nola Lola?

W portfolio marki Nola Lola Home Fragrance znajdują się trzy linie zapachowe świec, patyczków odświeżających i odświeżaczy powietrza. Wśród nich wymienia się inspirowaną zielonymi lasami kompozycję Ever Green, kwiatowy aromat Wild Jasmine oraz słodkie nuty Pink Vanilla.

Sprawdź ofertę marki na Black Week w Super-Pharm.