Marka: Oillan

Kosmetyki Oillan – szczególna troska o skórę

Marka Oillan to producent dermokosmetyków, których zadaniem jest wyjątkowo delikatna, dermatologiczna pielęgnacja skóry ze szczególnymi potrzebami. Kosmetyki Oillan przeznaczone są do:

  • skóry niedojrzałej; u noworodków, niemowląt i małych dzieci (Oillan Baby),
  • skóry suchej, bardzo suchej i wrażliwej,
  • skóry dotkniętej schorzeniami dermatologicznymi takimi jak atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, egzema czy rybia łuska (Oillan Med+).


Dodatkowo w ofercie marki znajdziemy również popularne i cieszące sie uznaniem kremy do różnego typu cery "Oillan Effect", serię przeznaczoną dla kobiet w ciąży i mam po porodzie (Oillan Mama) a także serie Oillan Naturals czy Oillan Intima).

Produkty Oillan: kremy, emolienty czy płyny do kąpieli zawierają kompleks składników aktywnych, który długotrwale nawilża i natłuszcza skórę, pozostawiając na niej delikatną warstwę ochronną. Dzięki temu kosmetyki Oilan zapewniają długotrwałą ulgę w przykrych dolegliwościach związanych z nadmierną suchością lub chorobami skóry.

Dermokosmetyki Oillan - produkty delikatne, przebadane dermatologicznie i niezawierające substancji wywołujących podrażnienia - można stosować już od pierwszych dni życia dziecka. Linie przeznaczone dla dorosłych mają neutralne zapachy i lekkie konsystencje. Dzięki temu bez przeszkód mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn.

Oillan dla niemowląt – bezpieczeństwo przede wszystkim

Wiedzą o tym eksperci marki Oillan. Kosmetyki produkowane są według najnowszych i najwyższych standardów bezpieczeństwa, są stworzone z myślą o pielęgnacji skóry dziecka od pierwszych dni życia. Hipoalergiczne emolienty Oillan (płyny do kąpieli, kremy itp.) w bezpieczny sposób przywracają skórze dziecka naturalną równowagę i przeciwdziałają podrażnieniom (np. przy noszeniu pieluszki itp.).

Produkty Oillan dla niemowląt sprawdzą się także u dzieci o skórze wyjątkowo wrażliwej, suchej lub alergicznej. Oilan kremy do codziennej pielęgnacji skóry dziecka łagodza podrażnienia i zapobiegają powstawaniu nowych, tworząc na skórze warstwę ochronną.

Oillan: kremy i emolienty w ofercie drogerii Super-Pharm

Bogaty wybór kosmetyków Oillan znajdziesz w ofercie sklepu Super-Pharm online. Na naszych wirtualnych półkach czekają zarówno produkty dla dzieci, jak i dorosłych, m.in.:

  • Oillan kremy do ciała i twarzy,
  • Oillan płyny do kąpieli oraz emulsje,
  • balsamy do ciała,
  • płyny micelarne,


i wiele innych. Teraz kosmetyki Oillan możesz zamawiać w świetnych cenach, także z dostawą wprost do Twojej ulubionej drogerii stacjonarnej Super-Pharm.