Marka: Old Spice

Old Spice – słynne kosmetyki dla mężczyzn

Woda po goleniu Old Spice Original szturmem wdarła się na polski rynek. Z pewnością pamiętasz tę białą butelkę o prostym, eleganckim kształcie opatrzoną logo z trzymasztową fregatą. W tamtym czasie można ją było znaleźć w niemal każdym polskim domu. Kojarzyła się z luksusem, gdyż przywędrowała do nas prosto z USA. Nie bez znaczenia była otoczka, że jest to produkt dla prawdziwego mężczyzny.

Jednak najistotniejszą rolę odegrała bardzo udana kompozycja zapachowa, w której na pierwszy plan wysuwała się ostra, korzenna nuta. Obecnie kosmetyki z linii Old Spice Original pachną nieco inaczej. Ich formuła na przestrzeni lat była kilkakrotnie modyfikowana, ale ten zapach to wciąż klasyk.

Old Spice Original – nie tylko woda po goleniu

Na początku lat 90. firma zdecydowała się na rozszerzenie oferty. Do słynnej wody po goleniu dołączyły dezodoranty i żele pod prysznic. Jeśli chodzi o szatę graficzną, tradycyjną biel zastąpiła energetyczna czerwień. Pojawił się również odmienny pomysł na promocję oferowanych produktów, aby zainteresować nimi także młodszych mężczyzn.

Kosmetyki z linii Old Spice Whitewater uwodzą swoim orzeźwiającym aromatem. Dzięki nim można czuć się świeżo przez cały dzień, nawet jeśli będzie bardzo pracowity. Stosując żel oraz dezodorant z tej samej serii, spotęgujesz ten ożywczy efekt. Zapach będzie utrzymywał się na Twojej skórze znacznie dłużej. Jeżeli gustujesz w kosmetykach o świeżym, pobudzającym do działania zapachu, koniecznie wypróbuj te z serii Old Spice Whitewater.

Old Spice Wolfthorn – zapach dla mężczyzny, który czuje dzikość w sercu

Jeśli sądzisz, że ta marka najlepiej wpisuje się w gusta dojrzałych mężczyzn, zmienisz zdanie po zapoznaniu  się z linią Wild Collection. Ciekawą propozycję stanowi Old Spice Wolfthorn. To jedna
z trzech najnowszych serii kosmetyków tego producenta. W pierwszej chwili poczujesz owocową słodycz, którą już po chwili zbalansuje ostrzejsza nuta z subtelną domieszką goryczki.

To trudny do zdefiniowania zapach, ale przez to jest bardziej intrygujący. Na tyle wyrazisty, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Kosmetyki z linii Old Spice Wolfthorn są chwalone przez ich użytkowników nie tylko za niebanalną kompozycję zapachową, ale również trwałość i wydajność.

Old Spice – zestaw upominkowy na miarę Twojej kieszeni

Produkty pakowane w zestawy to doskonały pomysł na prezent. Cena kosmetyków kupowanych
w takim pakiecie jest znacznie korzystniejsza niż ta ustalona za każdy z nich z osobna. Decydując się na dowolny, proponowany przez Old Spice zestaw możesz oszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas przeznaczony na poszukiwania trafionego upominku.

Każdy taki komplet zawiera dwa odmienne kosmetyki z tej samej linii zapachowej, na przykład Old Spice Whitewater. Zazwyczaj jest to żel pod prysznic oraz dezodorant. Zestawione w ten sposób zapewnią dosyć kompleksową pielęgnację. Równie mocno docenisz niebanalny wygląd, jaki posiada każdy oferowany przez markę Old Spice zestaw.