Marka: Orientana

Orientana to polska marka stworzona przez osoby ceniące ekologiczny styl życia i kulturę Azji. Współpracując z najlepszymi kosmetologami stworzyliśmy markę kosmetyków naturalnych bogatych w ekstrakty z roślin azjatyckich. W kosmetykach nie stosuje się szkodliwej chemii, a zawarte w nich bogate ekstrakty z roślin azjatyckich, pobudzają i wspomagają skórę w jej naturalnych funkcjach fizjologicznych i w żaden sposób ich nie zakłócają. Firma prowadzi szczegółową kontrolę jakości dostarczanych surowców. Dba o to, aby wszystkie składniki roślinne pochodziły z czystych ekologicznie rejonów Azji, a część ze stosowanych w kosmetykach roślin pozyskuje z własnych upraw.

Kosmetyki Orientana - to kosmetyki naturalne bez parabenów, pochodnych ropy naftowej (parafiny, oleju mineralnego, wazeliny), silikonów, PEGów, szkodliwych barwników i sztucznych zapachów. Wizytówka to restrykcyjnie sprawdzany skład. Kosmetyki oraz surowce, z których są tworzone nie są testowane na zwierzętach. Nie zawierają surowców zwierzęcych, wyjątek stanowi wosk pszczeli, kozie mleko i śluz ślimaka - pozyskiwane bez szkody dla zwierząt. Kosmetyki są przebadane dermatologicznie.

Co wyróżnia kosmetyki Orientana? Marka stosuje tylko naturalne, nieprzetworzone ekstrakty roślinne: tłoczone na zimno oleje roślinne, masła roślinne, świeże ekstrakty roślinne. Tak przygotowane kosmetyki, nie tracą swoich cennych wartości. Dzięki temu produkty przywracają naturalne funkcje skóry, pobudzają jej metabolizm i odbudowę. Kosmetyki nie podrażniają skóry. Część z kosmetyków przygotowywana jest ręcznie, w oparciu o sprawdzone receptury i wiedzę tradycyjnej medycyny azjatyckiej. Orientana stara się, aby opakowania  kosmetyków były jak najprostsze - biodegradowalne lub podlegające recyclingowi, przez to przyjazne dla środowiska. Oferta skierowana jest nie tylko do osób chcących dbać o swój wygląd i zdrowie, lecz także do wszystkich, którym bliski jest model życia w zgodzie z naturą.