Marka: Pampers

Historia marki Pampers

W wielu przypadkach potrzeba staje się matką wynalazku i historia Pampers, jednorazowych pieluch, ma się podobnie. W 1961 roku na świat przyszedł wnuk Victora Millisa. Mężczyzna nie znosił zmieniać niemowlakowi tetrowych pieluszek, dlatego zaczął szukać alternatywnego rozwiązania. Wraz z zespołem z P&G rozpoczął projektowanie jednorazowych pieluch.

Po wielu latach prób i innowacji produktu w 1982 roku na rynku pojawiły się pieluchy Pampers ze składanymi skrzydełkami i możliwością ponownego zapięcia. W trakcie całego procesu trwającego do dziś marka wprowadzała wiele rozwiązań jak np. pojedyncze i podwójne kliny czy wzmocnione nogawki, a nawet różne typy produktu ze względu na płeć dziecka.

Dziś są to jedne z najpopularniejszych pieluch jednorazowych na świecie, które cieszą się wieloletnią renomą, potwierdzoną skutecznością i zadowoleniem użytkowników.

Produkty marki Pampers

Marka firmy P&G to coś więcej niż tylko pieluchy Pampers. Różne rodzaje jednorazowych produktów, jak np. pieluchomajtki, są kierowane do dzieci w różnym wieku. Rozróżnienie kilku charakterystycznych modeli pozwala określić rodzicom, jakiego produktu potrzebują – większego, mniejszego lub dostosowanego do chodzącego już dziecka. Dodatkowo pieluchy podzielono na różne linie, m.in. Pampers Premium Care, które pozwalają dobrać pieluszkę nawet do najbardziej wrażliwej skóry.

Pieluchy Pampers

Najpopularniejszy produkt marki Pampers Premium Care 2 to pieluchy jednorazowe ze składanymi skrzydełkami, specjalnymi zwężeniami, które stabilizują produkt, a elastyczne taśmy pozwalają na maksymalne dopasowanie go do ruchliwego dziecka, aby nie odczuwało ono dyskomfortu.

Pieluszki wykonane są z myślą o najmłodszych. Dziecięca skóra jest delikatna, skłonna do podrażnień, a długotrwałe noszenie źle dopasowanych i słabo oddychających pieluch może prowadzić do podrażnień w okolicach pachwin i odparzeń kroku.

Pieluchy Pampers Active Baby 3 wyposażone są w specjalne wkłady, które charakteryzują się wysoką chłonnością (nawet do 12 godzin) i dużą lekkością, przez co są wygodne dla dziecka w trakcie noszenia. Dzięki temu dziecko przez długi czas nie odczuwa dyskomfortu z powodu noszenia pieluszki. Poza tym dobrze przylega ona do ciała i nie pozwala wszelkim nieczystościom wydostać się na zewnątrz. Jednocześnie pieluchy Pampers są wykonane z materiałów oddychających, co zmniejsza szanse na odparzenia.

Produkt mimo swojej nieprzepuszczalności jest miękki, dlatego nie uwiera wrażliwej dziecięcej skóry. Poza delikatnością charakteryzują się on pozytywnym wynikiem testów dermatologicznych i nie posiadają alergenów zapachowych EU26.

Pieluchomajtki Pampers

Pieluchomajtki Pampers Pants 4 to produkt skierowany do starszych dzieci o wadze 9-15 kg. Aktywność dziecka wpływa na to, aby pielucha była jak najlepiej dopasowana do jego ciała, nie przesuwała się, nie utrudniała zabawy, a jednocześnie chroniła przed wydostaniem się jej zawartości na zewnątrz.

Specjalny system dopasowania 360° pozwala na zakładanie pieluchy jednym ruchem i jej stabilne utrzymanie na pupie dziecka. Równie łatwo jest ją ściągnąć – wystarczy oderwać boki, zwinąć zawartość i wyrzucić do kosza. Miękkie materiały, system taśm oraz lekka, superchłonna wkładka pozwala na łatwe użycie i swobodne poruszanie się dziecka w trakcie aktywności.

Chusteczki nawilżane Pampers

Chusteczki Pampers Fresh Clean to nieodłączny element pielęgnacji dzieci, które noszą pieluszki, ale nie tylko. Są one wzbogacone o oleje i delikatne substancje czyszczące, zapewniają świeżość dziecku i dokładne oczyszczenie okolic intymnych w trakcie noszenia pieluszki, a także nie przesuszają delikatnej skóry. Dla niezwykle wrażliwych dzieci dedykowane są chusteczki Pampers Aqua Pure – wykonane są w 99% z wody i delikatnych organicznych listków. Nie podrażniają i chronią podatny na uszkodzenia naskórek.

Dodatkowo chusteczki nawilżane Pampers Kids Hygiene On-The-Go to produkt niezbędny w codziennym życiu z dzieckiem – są niezawodne dla oczyszczenia dłoni malucha po zabawie, zmycia resztek jedzenia i zadbania o jego higienę.

FAQ:

Czy kupię pampersy w aptece?

Pieluchy Pampers to produkty dostępne zarówno w popularnych drogeriach, jak i aptekach, czasem okazuje się, że jedynym dostępnym tam produktem są pieluchy dla dorosłych. Produkty dla dzieci bez problemu można znaleźć w Super-Pharm, stacjonarnie i online.

Pieluchomajtki pampers z paskiem z tyłu – po co?

Pieluchomajtki Pampers to innowacyjny produkt dla starszych dzieci. Specjalny system taśm pozwala na stabilne utrzymanie pieluszki na pupie, a dodatkowy pasek z tyłu umożliwia zwinięcie pieluchomajtek w tradycyjny sposób. Jest to zabezpieczenie przed wydostaniem się zawartości pieluchy na zewnątrz, a także ułatwienie w wyrzucaniu produktu do śmieci.

Pieluchomajtki Pampers – jak zakładać?

Pieluchomajtki Pampers są skonstruowane w taki sposób, że ich noszenie i zakładanie jest niezwykle proste. Ubiera się je dokładnie tak, jak zwykłą bieliznę . Należy naciągnąć je na pośladki dziecka, a taśma wokół pasa będzie stabilnie trzymać całą konstrukcję.

Pampers jaki rozmiar?

Pieluchy Pampers podzielone są na 5 rozmiarów, które przydzielono do różnych wag dzieci. Rozmiar 2 (Mini) jest odpowiedni dla wagi malucha około 4-8 kg. Midi (rozmiar 3) będzie dobry dla dziecka ważącego 6-10 kg. Rozmiar 4 (Maxi) kierowany jest dla dzieci o wadze 9-14 kg. Natomiast rozmiar 4+ (Maxi plus) będzie odpowiedni do wagi 10-15 kg.