Marka: PHARMAVERUM

PharmaVerum – o marce

PharmaVerum to polska firma specjalizująca się w produkcji suplementów diety przeznaczonych do stosowania przez osoby dorosłe w celu uzupełnienia niedoborów poszczególnych witamin i mikroelementów. Jej flagowym produktem jest Beautyllagen, czyli preparat dla kobiet, który powstał po to, aby zatroszczyć się o kondycję skóry, włosów i paznokci.

Priorytetem marki jest tworzenie preparatów odpowiadających na potrzeby klientów. Od samego początku jej działalności przyświecają dwie wartości – uczciwość oraz wiarygodność, które symbolizuje drugi człon nazwy firmy. Właśnie dlatego suplementy diety PharmaVerum są owocem wykorzystania wysokiej jakości składników przy współpracy ze specjalistami. 

Produkty marki PharmaVerum

Portfolio marki PharmaVerum to starannie dobrane suplementy diety przeznaczone do wsparcia funkcjonowania organizmu oraz troski o wygląd ciała, włosów i paznokci. Wśród nich można znaleźć preparat z witaminą D3 oraz B6 w połączeniu z magnezem.

Co więcej, w asortymencie Super-Pharm nie brakuje flagowego suplementu Beautyllagen, a także preparatu w sprayu ze składnikami wpływającymi korzystnie na proces zasypiania. Należy pamiętać, że suplementy w żadnym przypadku nie są zamiennikiem zdrowej, zróżnicowanej i odpowiednio dostosowanej diety.

Preparat na skórę, włosy i paznokcie

Beautyllagen z kolagenem rybim to suplement diety dostępny w saszetkach. Stosuje się go w celu uzupełnienia diety o substancje znajdujące się w składzie preparatu. Jest polecany w szczególności osobom chcącym zadbać o kondycję swojej skóry, włosów i paznokci, a także wesprzeć pracę stawów. Co można znaleźć w suplemencie diety Beautyllagen?

  • Kolagen – kluczowy składnik budulcowy skóry właściwej. Wpływa m.in. na utrzymanie jej jędrności oraz elastyczności.
  • Witaminę C – o właściwościach przeciwutleniających. Kwas askorbinowy bierze udział w procesie tworzenia nowych tkanek i przyczynia się do stymulacji produkcji kolagenu.
  • Kwas hialuronowy – o działaniu nawilżającym. Przyczynia się do ochrony skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi oraz wpływa na poprawę jej jędrności.
  • Biotynę – koenzym mający wpływ na poprawę stanu włosów, skóry i paznokci.
  • Siarkę organiczną (OptiMSM) – wpływająca pozytywnie na stan skóry, paznokci, stawów i włosów. Substancja niezbędna do przebiegu procesu syntezy enzymów oraz aminokwasów.

Preparat na włosy PharmaVerum (jak każdy inny suplement diety) należy stosować zgodnie ze wskazówkami producenta, nie przekraczając zalecanej dziennej dawki.

Suplement diety wspomagający zasypianie

Z kolei preparat wspomagający zasypianie PharmaVerium to suplement diety w formie wygodnego sprayu, w którego składzie można znaleźć melatoninę. Substancja ta przyczynia się do poprawy jakości snu oraz regulacji jego rytmu dobowego.

Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych mających problem z zasypianiem. Może sprawdzić się także w celu złagodzenia dyskomfortu związanego z tzw. jetlagiem.

Suplementy diety z witaminami

Portfolio marki dopełniają suplementy diety z witaminami, czyli:

  • Kapsułki z witaminą D – w dostępnym preparacie witamina D3 2000 IU została zawieszona w oleju z czarnuszki. Składnik ten przyczynia się do wsparcia układu immunologicznego oraz utrzymania prawidłowej pracy mięśni. Ma także korzystny wpływ na stan kości i zębów. Olej z nasion czarnuszki jest natomiast źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych.
  • Magnez T1000 z witaminą B6 w kapsułkach – preparat ze składnikami wspomagającymi pracę układu nerwowego. Co więcej, magnez przyczynia się do wparcia funkcjonowania układu kostnego oraz zachowania równowagi elektrolitowej w organizmie.

FAQ

Gdzie kupię produkty PharmaVerum?

Produkty marki PharmaVerum można kupić w Super-Pharm. Klienci znajdą je online oraz w punktach stacjonarnych. Przed wizytą w drogerii warto sprawdzić dostępność wybranego produktu. Można zrobić to za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Super-Pharm, wybierając opcję „Sprawdź dostępność w sklepach”.

Jak stosować preparat na włosy PharmaVerum?

Suplement diety na skórę, włosy i paznokcie od PharmaVerum należy stosować zgodnie ze wskazaniami producenta. Zalecana dzienna porcja spożycia to 1 saszetka. Preparat rozpuszcza się w chłodnej wodzie bądź innym płynie.