Marka: PharmoVit

O marce Pharmovit

Pharmovit to polska firma założona w 2016 roku. Zajmuje się wytwarzaniem produktów aptecznych w postaci suplementów diety. Kompozycje bazują na działaniu składników pochodzenia naturalnego. 

Towary sprzedaje się w opakowaniach wykonanych ze szkła, ponieważ Pharmovit to marka, której bliski jest los środowiska naturalnego. Poszczególne komponenty suplementów firma pozyskuje od sprawdzonych dostawców i z Polski, i z innych krajów świata. Zanim produkty trafią do sprzedaży, przechodzą mnóstwo badań laboratoryjnych.

Produkty marki Pharmovit

Wyroby przedsiębiorstwa dzieli się na pięć linii: Classic, Clean Label, Herballine, Pharmovit Bio i suplementy diety w płynie. Pierwsza grupa to towary, które jako pierwsze wyszły z zakładów firmy na rynek apteczny. Należą do nich najpopularniejsze zestawy witamin. Clean Label to asortyment z ekstraktem z pieprzu czarnego BioPerine®, a wszystkie wykorzystywane do niego komponenty mają certyfikowane źródło pochodzenia.

Herballine to produkty, których działanie może być ukierunkowane na konkretne narządy w organizmie. Znaczną część ich składów stanowią ekstrakty z ziół. Pharmovit Bio to grupa suplementów z algami morskimi, a wszystkie jej komponenty pochodzą z upraw ekologicznych. Ostatnia linia, czyli receptury zamknięte w płynach, powstają przy użyciu demineralizowanej wody i owoców. Służą do picia.

Należy pamiętać, że w ustaleniu dawek i konieczności przyjmowania wszystkich kapsułek czy tabletek marki, trzeba skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Każdą suplementację powinny poprzedzać odpowiednie badania w celu wykrycia niedoborów.

Preparaty marki Pharmovit

W Super-Pharm znajduje się m.in. preparat na włosy i paznokcie Pharmovit Biotyna. Jest to kompozycja, której przyjmowanie może wpływać na wygląd cery czy fryzury. Zawarte w kapsułkach składniki są w stanie oddziaływać na układ nerwowy oraz funkcje psychologiczne. Jest to produkt wegański, więc dieta pozbawiona składników pochodzenia zwierzęcego nie wyklucza jego przyjmowania. Konieczność zakupu oraz dawki trzeba skonsultować ze specjalistą.

Preparat na pamięć i koncentrację Pharmovit Ginko Biloba to suplement, w którego recepturze znajdują się wytłoki jabłkowe oraz ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego. Ich właściwości sprawiają, że przyjmowanie kapsułek może mieć wpływ na funkcje poznawcze. Dzięki temu u osób stosujących produkt jest szansa na poprawę pamięci oraz zdolności skupiania uwagi. 

Z myślą o osobach narażonych na częste nerwy i napięcie, twórcy suplementów skomponowali preparat uspokajający i ułatwiający zasypianie PharmoVit Nervocal Stres. Jego składniki aktywne to m.in. ekstrakt z melisy lekarskiej, różeńca górskiego i żeń-szenia indyjskiego. W recepturze znalazł się także pieprz czarny BioPerine®, którego zadaniem jest polepszenie trawienia. Produkt może wspomagać walkę z objawami przewlekłego stresu, a także przyspieszać zapadanie w sen.

Suplementy przedsiębiorstwa zamyka się w roślinnych kapsułkach Vcaps®. Jednym z nich jest preparat PharmoVit Hepavitol Wątroba. Zawarte w nim ekstrakty z karczocha zwyczajnego i ostropestu plamistego mają właściwości wspomagające funkcjonowanie największego ludzkiego gruczołu. Specjalista może zalecić stosowanie produktu w celach wspierania układu pokarmowego.

FAQ

Pharmovit – co to za firma?

Pharmovit to polska firma zajmująca się wytwarzaniem suplementów diety. Funkcjonuje na rynku aptecznym od 2016 roku.