Marka: Philips

Philips – o marce

Historia marki sięga 1891 roku, kiedy to Frederik Philips wraz ze swoim synem Gerardem założyli firmę w Holandii. Ich działalność rozpoczęła się dzięki rozwojowi elektryczności i pasji do inżynierii. Pierwsze produkty, jakie zagościły w ofercie przedsiębiorstwa, to żarówki.

Philips szybko osiągnął spektakularny sukces i stał się największym prywatnym biznesmenem w kraju. Poza rozwojem firmy zaangażował się również w pomoc innym – finansował m.in. opiekę zdrowotną. W 1914 roku powstało laboratorium badawcze Philips NatLab pod kierownictwem doktora Gillesa Holsta.

Wraz z upływem lat w asortymencie marki znalazły się kolejne innowacyjne produkty, w tym m.in. radio czy maszynka do golenia. Silny rozwój osiągnęła ona po drugiej wojnie światowej. W latach 60. XX wieku do sprzedaży weszły odtwarzacze kaset do samochodów, a w następnej dekadzie pojawił się magnetowid.

Od lat marce Philips przyświecało to, aby produkować rzeczy jak najłatwiejsze w użyciu i jak najlepiej dopasowane do potrzeb odbiorców. Technologia powinna być dostosowana do człowieka, a nie na odwrót

Przez wiele lat przedsiębiorstwo rozwijało się w kierunku medycznym, a po 2010 roku udało mu się zostać liderem w tym zakresie. Firma ma w asortymencie liczne urządzenia wykorzystywane nie tylko przez lekarzy i specjalistów, lecz także osoby, które szukają innowacyjnych rozwiązań. Celem jej działań jest poprawa życia ludzi na całym świecie.

Philips zatrudnia aktualnie kilkadziesiąt tysięcy osób w ponad 100 krajach. Marka produkuje swoje sprzęty w zrównoważony sposób, dbając przy tym o środowisko.

Produkty marki Philips

Produkty Philips obejmują sporo dziedzin życia, a w drogeriach Super-Pharm znajdują się te, które pomagają w codziennym dbaniu o swój wygląd, higienę i zdrowie. We wszystkich stosuje się najnowsze technologie i koncepcje, które wpływają na wygodę użytkowania.

Szczoteczki soniczne do zębów Philips

Soniczna szczoteczka do zębów Philips Sonicare 3100 Pink HX3673/11 + Travel Case to urządzenie, z którego można korzystać nawet dwa tygodnie bez konieczności ładowania. Zawiera czujnik nacisku, dzięki czemu sygnalizuje, kiedy włosie zbyt mocno naciska na dziąsła. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i płytkę nazębną.

Inteligentne urządzenie informuje, kiedy wymienić końcówkę, a także wibruje, aby wskazać, kiedy należy zmienić obszar mycia. W środku znajduje się akumulator litowo-jonowy, natomiast zewnętrzną część stanowi jasnoróżowa obudowa. W szczoteczkach marki da się wymieniać główki na takie o dowolnym zastosowaniu np. wybielające końcówki Philips Sonicare Optimal White HX6064/11 Black.

Firma pamięta o osobach w każdym wieku, dlatego w asortymencie ma również szczoteczkę soniczną Philips Sonicare Kids HX6352/42 Pink dla dzieci. Dzięki zastosowaniu Bluetooth łączy się ona z aplikacją, która umila najmłodszym codzienne mycie zębów i uczy ich poprawnej higieny.

  • Gumowa rączka dopasowuje się do dłoni dziecka.
  • Główka wykonuje 62 tys. ruchów na minutę.
  • W zestawie znajdują się kolorowe naklejki na urządzenie.

Depilatory Philips

Dla wszystkich dbających o gładką skórę bez owłosienia powstał depilator Philips BRE700/00. Ma 32 ceramiczne pęsety i specjalną nakładkę, która subtelnie napina naskórek i zmniejsza dyskomfort podczas korzystania ze sprzętu. Urządzenie wyrywa włoski o długości zaledwie 0,5 mm, co pozwala na cieszenie się z efektu przez kilka tygodni.

  • Depilator ma wbudowaną lampkę.
  • Pracuje 40 minut na jednym naładowaniu.
  • Można z niego korzystać na sucho i mokro.

Nieco mniejszy jest depilator Philips BRE224/00. Dzięki temu doskonale nadaje się do zabrania w podróż. Działa w dwóch prędkościach i usuwa włoski wraz z cebulkami. Urządzenie pozwala zapomnieć o kłopotach z ich wrastaniem czy podrażnieniami po klasycznym goleniu.

Hitem wśród użytkowniczek stał się depilator Philips Lumea SC1994/00, który działa dzięki technologii intensywnego światła impulsowego. W ten sposób dociera aż do mieszków włosowych i sprawia, że przechodzą w fazę uśpienia. Ma też wbudowany filtr UV i pozwala pozbyć się owłosienia na bardzo długi czas.

Maszynki do golenia Philips

Maszynka do golenia dla mężczyzn Philips OneBlade Face&Body QP2830/20 to sprzęt zarówno dla panów z brodą, jak i tych wolących gładką skórę. Pozwala na przycięcie zarostu lub całkowite pozbycie się włosków. Ostrza poruszają się 200 razy na sekundę, co umożliwia ich precyzyjne obcięcie pod dowolnym kątem.

Z golarki można korzystać na sucho i mokro nie tylko na twarzy, ale i innych partiach ciała. Na jednym naładowaniu urządzenie działa aż godzinę, co pozwala na wiele zastosowań. Firma ma w asortymencie również wymienne końcówki np. wkłady Philips One Blade First Shave QP225/50, które nadają się do wrażliwego naskórka.

Suszarki Philips

Jeden ze sprzętów do pielęgnacji włosów marki to suszarka Philips BHD504/00. Warto zwrócić uwagę na kilka jej funkcji.

  • Technologia ThermoShield chroni pasma przed temperaturą.
  • Zmniejsza szansę na puszenie się kosmyków.
  • Oferuje 6 różnych trybów ciepła i mocy.

Jeśli chce się zabrać urządzenie w podróż, to sprawdzi się nieco mniejszy model np. suszarka Philips BHC010/10. Technologia ThermoProtect również zapobiega uszkodzeniom pasm przez wysoką temperaturę. Moc grzałki wynosi 1200 W. Sprzęt ma opcję chłodnego nawiewu.

Prostownice i lokówki Philips

Do stylizacji fryzury może przydać się prostownica Philips BHS520/00. Służy zarówno do wygładzania pasm, jak i tworzenia delikatnych fal. Nagrzewa się w zaledwie pół minuty, co pozwala na szybkie przygotowanie się do wyjścia. Płytki ceramiczne zawierają olejek arganowy, który sprawia, że urządzenie gładko przesuwa się po kosmykach. Puszeniu zapobiega podwójna jonizacja.

 

Ciekawe rozwiązaniem stanowi suszarko-lokówka Philips BHA305/00 z ochronną powłoką ceramiczną z keratyną. Umożliwia jednoczesne suszenie oraz kręcenie włosów i szybkie wykonanie fryzury po myciu. Naładowany ujemnymi ładunkami sprzęt chroni przed elektryzowaniem się pasm i sprawia, że stają się bardziej błyszczące.

FAQ

Jak używać depilatora Philips?

Każdy depilator Philips jest nieco inny. Z klasycznych modeli korzysta się na mokro i sucho. Dociska się je do skóry pod kątem 75° i powoli przesuwa w kierunku przeciwnym do wzrostu kosmyków. Sprzęt działający na bazie impulsów światła przykłada się do kolejnych partii ciała i traktuje błyskiem. Zawsze przed pierwszym użyciem należy przeczytać instrukcję obsługi.

Gdzie kupić produkty Philips?

Produkty Philips można kupić w Super-Pharm. Znajdują się one w drogeriach stacjonarnych i online. Przed wizytą w punkcie zaleca się sprawdzić dostępność pożądanego artykułu za sprawą wyszukiwarki w sklepie internetowym.

Czy marka Philips jest dobra?

Marka Philips to jeden z liderów rynku technologicznego. Sprzęty przedsiębiorstwa należą do najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych. Warto zapoznać się z jego asortymentem i wybrać produkty dopasowane do własnych potrzeb.

Jak czyścić szczoteczkę soniczną Philips?

Najpierw zdejmuje się główkę szczoteczki. Następnie płucze się ją w ciepłej wodzie. Później trzeba dokładnie osuszyć element za pomocą ściereczki ze szczególnym uwzględnieniem uszczelki. Nie wolno wkładać końcówki do zmywarki.

Jak szczotkować zęby szczoteczką soniczną Philips?

Szczoteczkę soniczną Philips przykłada się do zębów pod kątem 45 stopni. Co pół minuty urządzenie daje znać, że należy zmienić jego lokalizację, aby dokładnie oczyścić jamę ustną. Sprzęt najlepiej sprawdzi się z pastą dopasowaną do potrzeb użytkownika.